Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy 4-es USB HUB elosztóhoz...

Ha egy 4-es USB HUB elosztóhoz még egy 4-es HUB-ot csatlakoztatunk, ugyanúgy fog működni, mintha direkt a gépbe csatlakoztatnánk?

Figyelt kérdés

Azért mert nem tudom eldönteni,hogy eladjam e a mostanit,és vegyek e egy 7 portosat,vagy vegyek 4 portosat,és azt hozzákötni még a régigez?

a mostani az ilyen,igaz e nem csak usbs,hanem mic in,audio out,stb. Szóval mind fölösleg,én csak az USB-t használom rajta.

ha eladnám,mennyit birnák ezért kérni?

[link]


2012. júl. 22. 23:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és a 7 portos HUB,amit vennék:

[link]

2700 forint.


a 4 portos pedig ez,amit vennék:

[link]

ez 1500 forint.

2012. júl. 22. 23:48
 2/12 A kérdező kommentje:
rossz a link a 4esnél .Szóval ez : [link]
2012. júl. 22. 23:49
 3/12 anonim ***** válasza:
USB HUB-oknál ez a "routeres logika" sajnos nem lehetséges. Inkább vegyél egy nagyobbat, ha a 4 portos kevés.
2012. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De pedig azthittem hogy lehet.azthittem hogy hasonló mint a hosszabbító. Egybe beledugunk még egyet,abba még egyet és igy tovább.és mind működik.

De próbáltad már? Nem működik?

2012. júl. 23. 00:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű... Mindegy, inkább nem magyarázom, legyen annyi elég, hogy nem működik!! És nem, nem olyan mint a szerelt hosszabbító aljzatok...

Amúgy programinformatikus hallgatóként még szép, hogy tudom...

2012. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg a nagyobbat, azzal legalább tutira mész. Eladni pedig nem érdemes, hisz kis értékről beszélünk, újonnali ára is max. 3000Ft, használtan meg még a fele sem, szóval nem éri meg. Inkább kösd be a 4-es HUB mellé a 7-eset ;)
2012. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző jól írta, hubot csak root hubra lehet csatlakoztatni, root hub meg csak ugye a gépben van
2012. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

de attól hogy ez a 7-es HUB Noname márkájú,megbizható?

Gondolom fog működni az összs USB rajta?

Na meg ez a 7-es HUB-ot Csak simán a gépbe kell bedugni,vagy van mellé AC adapter?

2012. júl. 23. 01:22
 9/12 anonim ***** válasza:

1.07 és 04 vagyok

Amit linkeltél HUB az pl adapteres, mivel kapcsolhatós. De az a kis 4es pl elviszi a gép saját erőforrásából az eszközöket. Ha van hozzá adapter, bedugod, ha nincs, akkor nem :)

Amúgy pedig a márkás annyiban különbözik a nonametől, hogy a márkáson +2E Ftért megveszed, hogy mondjuk Samsung vagy ASUS... Annak a korszaknak már régen vége, amikor a márka minőséget képviselt.. :) Minden olcsó gagyi kínai :D Tapasztalat :D Legalábbis ilyen külső eszközökből tuti, nem egyet kaptam már szét és szereltem, mind egyforma, olcsó szutyok. Szóval oly mindegy, hogy noname vagy teszem azt ASUS vagy bármi más..

2012. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor az a 7 portos,amit linkeltem,jó választás lene?
2012. júl. 23. 01:32
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!