Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden rendben van ezzel a...

Minden rendben van ezzel a konfig-gal?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megvenni.

most veszek először gépet nem vagyok biztos benne.

ha ezt megveszem és egy ismerős ráteszi a windowsot ez már jó is lessz és működni fog?


proci: [link]

alaplap: [link]

RAM: [link]

HDD: [link]

ODD: [link]

VGA: [link]

ház: [link]

bill.egér: [link]

monitor: [link]

táp: [link]

gépösszeszerelés

össz.:152000 ft



2012. okt. 15. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

"És a hexa kábelei elég rövidek."

Alsó tápos házba, de amit ő írt az felső tápos, szóval ott oké.

2012. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

helyedben ezt a monitort venném, 5 ezerrel drágább de ezerszer jobb:

[link]


hdmi csatlakozó+IPS panel

2012. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Oké de azért jobb ha nem húzodnak a kábelek...
2012. okt. 15. 20:58
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Felső táposban mégis mi húzódna? 40Cm-es Az ATX12V-os kábel, alsóba tényleg húzódna, de akkor meg van toldás(igaz én ezt a kábelt nem szívesen toldozgatnám). Persze az nem baj, ha a CTG-500-at akarod venni, isten őrizz, hogy lebeszéljelek, csak megvédem a kolléga 400-as Hexa ajánlatát is.
2012. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
+1 az IPS paneles monitorra.
2012. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 AmigoDj válasza:
41%

Hy!


Én inkább a "LÉLEK-ről beszélnék csak! Inkább arra kellene többet költeni, és a többi környezőt meg menetközben bőviteni. Ha csak az első két tételt veszem, akkor az a video karinál, winyónál már szét is verte az egészet. A csodaházról már nem is beszélek.

Tehát a Gép Lelkét építsd erősre, és a környezőket hagyd késöbbre. Keríts egy vázat (ház) valahonnan, ha eljösz érte ingyé is adok egyet, és a pénzed ha költöd, akkor a PROCI-ALAPLAP-RAM-VIDEOKÁTYA szinkonban lévő vásárlására költsd...

Ya, és a játékok imádják az INTEL procit...

(az a fránya pénz, ha lenne belőle) :)


Amigo

2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 AmigoDj válasza:

Mielött kérdés lenne, a Thermalteke cuccok a legjobbak talán "desing" terén, és minőségi munkákat szornak ki. Én nagyon megvagyok elégedve minden cuccukkal. Van három házam, külső winyó tartóim, laptophütőm, és pár tucat tunningom tölük, tehát tudom mi a Thermalteke, de én is már csak akkor költöttem erre, mikor az alap azért össze állt...


Amigo

2013. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!