Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha valakit érdekel az, hogy...

Ha valakit érdekel az, hogy mi is igazából a számítógép, például, hogy mi is az a processzor, vagy ilyesmi, az már egyből miért számít mások szemében "kockának"?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért is mert hogy ő nem érti és irigykedik,vagy csak azért mert úgy is nézel ki,vagy mert egy mukkot nem ért belőle és ezt tudja rá mondani.
2012. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen.Megértem azt,hogy aki éjjel-nappal játszik a gépen,és egyebet nem csinál,csak gépezik,arra oké,mondjuk ezt,de akit egyszerűen csak érdekel ez a téma,azt nem értem,hogy miért kell egyből "lekockázni".
2012. okt. 12. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol mások véleményével? Ha érdekel csináld és tegyél magasról arra, hogy a többi mit gondol!
2012. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy egesz nap jatszol meg szamitogep elott ulsz,az meg nem jelenti azt hogy tudod is hogy mi van a szamitogepben,ismerek olyant akinek tobb eve van szamitogepe es azt sem tudja hogy mi a processzor es mi a szerepe.Es ha valakit erdekel a szamitogep,meg ami benne van,az szerintem egyaltalan nem kocka,senki sem szuletik szamitogepzseninek.
2012. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 algopirin ***** válasza:

Ha jó "kockulsz" lehet 10év múlva te egy légkondis irodában fogsz ülni, aki meg "lekockáz" az meg a tescoban fog polcot pakolni.

Na akkor majd megkérdezhetted tőle kinek volt igaza ?! :)

2012. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!