Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vs AMD. (Részletek a...

Intel vs AMD. (Részletek a leírásban)?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kiváncsi hogy melyik a jobb, hanem arra melyik lesz jó még 3-4 év mulva is (olyanokra gondolok hogy 6-8 magos AMD vagy intel i5-i7, eeesetleg mindkettő). Azért annyit elvárnék a procitól hogy 8 giga ram és 2 gigás videó kártya mellett elvigye a legdurvább játékokat maxon.

2012. okt. 8. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Játékokra szerintem minden erősebb mai proci elég lesz 3-4 évig.

Általában a VGA avul el hamar, CPU tovább bírja ha játékról van szó.

2012. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Persze időközben bejönnek majd az APU-k is, és ha azokra fognak majd optimalizálni inkább, akkor meg egyik sem lesz elég.
2012. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt kösz :-)
2012. okt. 8. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:

3-4 év múlva te sem fogsz emlékezni arra a procira amit most fogsz majd megvenni...

mivel ezen a piacon a "hatványozott" fejlődés a jellemző

és ugy megmondani hogy 3-4 év mulva mi lesz a menő, az lehetetlen....

a mostani procik mellett azt is elképzelhetőnek tarom hogy a 4 mulvai procikhoz nem kell külön videokártyát, és ramot venni (APU stb..)

így tehát kérdésed 90%-a érvényét vesztette...

de ha csak annyi lenne a kérdés hogy melyik proci elég 8 giga ram és egy 2 gigás vga mellé (amit jelzem csak akkor tudsz kihasználni ha bőven fullHD feletti felbontásban játszol, amit meg lehet már a monitorod sem bír)

akkor elég neked egy amd ph II 960T amit már kb egy huszasért is megkapsz...

2012. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"3-4 év múlva te sem fogsz emlékezni arra a procira amit most fogsz majd megvenni... "

Elég sokan vannak úgy, hogy egy-egy gépet több mint 3-4 évig használnak.


"egy 2 gigás vga mellé (amit jelzem csak akkor tudsz kihasználni ha bőven fullHD feletti felbontásban játszol"

Már vannak oylan játékok ahol full HD-ra is több kell mint 1 giga, bár erről vitázni addig mindegy is míg nem tudjuk milyen is a VGA pontosan.

2012. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az elnök XD

ez jó...

kösz h belekötöttél...de ez arra vonatkozott h nézze meg h a monitora mennyit bír hiszen akkor az lesz a legszűkebb keresztmetszet , de ezt írtam is...


amugy meg ha mostanában tényleg arra vásárolna mindenki gépet hogy 4 év múlva is fullHD-ban játszon akkor nem tudna gépet vásárolni, kivéve ha ő nyerte most a 720 millát most az ötösön XD

2012. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"kösz h belekötöttél"

Ne adj rá okot, és akkor nem köök bele. Neked is megvan a lehetőséged az enyémbe belekötni :)


"gépet hogy 4 év múlva is fullHD-ban játszon "

Kiírt ilyet? Én arról beszéltem, hogy elgé sokan használnak egy gépet 4 év után is.

2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
okés Mr. President
2012. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De mondjuk arra a kérdésemre hogy a kettő közül meiket vegyem még mindíg nem kaptam választ...és amúgy én télleg 4 évig fogom használni...
2012. okt. 10. 07:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá?
2012. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!