Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videó kártyát vegyem?

Virág Martin kérdése:

Melyik videó kártyát vegyem?

Figyelt kérdés
[link] ?

2012. okt. 10. 18:39
1 2
 11/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ugy indulsz neki kérdezö hogy MINDEN egyes adatát figyelembe veszed a videokártyának

manapság az órajelek a legléyegtelenebb adatok

és két különbözö típúst nem lehet órajeleik alapján megitélni

ha egy azonos típús nagyobb órajelü ot már biztosabb

vagyis 7870 és 7870 közt ha egyik OC akkor az nagyobb órajelü és jobban teljesít

de ettöl még nem mindég éri meg OC változatot venni

.

ha sok kis apró adatot nem akarod mind számba veni meg eleve nvidia és amd kártyákat adataik alapján elég nehéz öszevetni

.

erre vanak a tesztek

néz játék teszteket hol melyik teljesít jobban

és 1-2fps töl ne ájulj el hogy máris jobb a vga

mert másik játékban lehet 10fps el roszabb

és te pont azal játszanál többet

szóval ha magad akarod kiválaźtani sok idöt kel eltöltened utána nézésel

de ha nem akkor segítenek itt

leirod mire kel gép menyiért és legjobbat kihozák ennyi

ha aggódsz játékok miat akkor leirod azokat amikel leginkább játszanál

mekora felbontáson milyen részleteségel...

2012. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

230.000 forintig szánnék rá játékra használnám már kinéztem egy videókártyát ennek a legnagyobb a Grafikus chip sebessége 1100mhz [link]


prociból nem tudom milyet vegyek eddig gondolkodtam az amd fx-(4170) vagy (8120) vagy (8150)

intel egyáltalán nem tudom hogy mi lenne a jó de i5 vagy jobb de minimum 4 mag fölött adok érte


600w táp nem tudom hogy elég lenne e de küldök egy képet hogy eddig mit állítottam öszze és az ti javítsátok ki.



az újab játékokkal szeretnék játszani BF3 MEG ILYENEK

2012. okt. 22. 10:18
 13/15 A kérdező kommentje:

[link] addig ezt állítottam öszze. Nem tudom hogy kell-e bele ssd ha játékra kell . Ha nem veszem bele az ssd-t akkor 232.746 forint javítsátok ki ha az alaplap vagy a proci nem jó. mert abba nem vagyok biztos de ha gondoljátok csináljatok egy teljesen új konfigurációt.


Előre is köszöntem .

2012. okt. 22. 10:37
 14/15 A kérdező kommentje:
Közveszélyes Kontár: azok a játékok amivel én játszanék Battlefield 3 Assassin's creed 3 igaz még ki se jött medal of honor warfighter mass efect 3 f1 2012 dirt 3 balck ops 2 far cry 3 hát kb ilyen játékokkal de leginkább ilyen játékokkal auutós Lövöldözős (FPS) a felbontás 1920x1080 azaz full hd mert a monitor full hd-s és max grafikai beállítottság mellet.
2012. okt. 22. 10:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Lap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]

Monitor:

[link]


231.287 Ft


SSD-t meg veszel vele legközelebb. Samsungot ajánlom.

2012. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!