Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az E-bookról szeretnék sokat...

Bindispetra kérdése:

Az E-bookról szeretnék sokat tudni, meg hogy hasznos-e?

Figyelt kérdés
Az E-book, az nagyon drága? és wifi kell hogy legyen a közelbe? és hogy a könyveket a netről ugyanúgy meg kell venned vagy ingyen töltheted le? mert szülinapomra szeretnék ilyen E-bookot hallottam róla jót is, rosszat is..

2012. okt. 9. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
E-book-ból is van mindenféle ólcsó és drága egyaránt, érdemes megnézni milyen formátumokat kezel mielőtt megveszed. Ha netezni akarsz, akkor természetesen kell wifi. Vehetsz a netről is könyveket, meg lehet ingyen letölteni a MEK-ről legálisan, és számtalan magyar warez jellegű könyvletöltőről. Megvásárolható magyar e-könyvekből még nem túl nagy a választék. De amúgy szerintem érdemesebb egy tabletet venni, mert az igazán jó e-book olvasók elég drágák (mondjuk az Amazon Kindle-je), szóval plusz 10-20 ezer froncsiért már vehetsz egy használható tabletet is.
2012. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előttem kaptál válaszokat, én is inkább a tabletek felé orientálódnék.


Nagy az árbeli szórás, de lehet egész olcsóakat is kapni, és több felhasználása lehet mint egy ebook olvasónak. Plusz legtöbbjük android op.remdszerrel jön, ahhoz meg vannak programok bőven.

2012. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tabletet nem szeretnék :/ én e-bookot szeretnék és arról kérnék infókat.. de azért köszi
2012. okt. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!