Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nemjó processzort vettem?

Miért nemjó processzort vettem?

Figyelt kérdés
7850 vgam van mellete egy i5 2500k proci sokkan mondják vettem volna inkább egy amd phenom procit de minek az ha i5 10-szer erősebb nála és sokkal tovább fogja vinni a játékokat?
2012. okt. 8. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Most, hogy tiéd a világ legerősebb processzora, vehetsz magadnak egy nyelvtankönyvet.
2012. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó gép ez is, csak sokkal több értelme lett volna játék szempontjából egy erősebb vga és gyengébb proci.

Proci szempontjából pl. egy fx6100 is fullHD-ban ugyan annyit nyújt mint az i5, nem ott jön elő, nem játékoknál az intel teljesítménye. Ellenben ha a procin megspórolsz 20ropit kijön bőven egy 7870, ami játék szempontjából sokkal jobb.

Szóval jó ez és később vehetsz egy erősebb vga-t mellé, csak hát játékra nem a legelőnyösebb a vga~proci.

2012. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fogja tovább vinni, az i5 2500K elsődlegesen nem játékosoknak lett kitalálva...

Egy FX-6100 teljesítménye játékok alatt ugyanaz, mint az i5nek, csak magas részletességen és felbontáson kell játszani, de ez egy 7850el adott. Szóval játszani butaság 2500K-t venni, egy nem K jelű is elég bőven, vagy egy FX-6100as

2012. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Phenom x4 et ma már újonan nem is nagyon tudsz és nem is érdemes mikor fx6100 is van

i5 meg hogy sokal tovább fogja vini játékokat nem igaz ugyan adig fogják vini játékokat

egy phenom x4 és egy fx is mint egy i5

vagyis amilyen játéknak/vga nak kevés a phenom anak i5 is az lesz

de munkában i5 nagyobb teljésítményü

2012. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, egy FX-6100 30k körül van, X4-es procik meg 25k körül, 20-25 ezret.


Az i5-ben akkora teljesítmény van, amit te nem fogsz kihasználni játékoknál, főleg hogy azoknak a videókártya teljesítménye fog számítani, ettől függetlenül így sem vészes a dolog.

2012. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Játékok alatt sz*rt sem érsz azzal hogy az i5 "tízszer erősebb", mert úgyis VGA limited van.


Ha vettél volna egy olcsóbb AMD procit, az még mindig elég jó játékokra, és akkor befért volna az árba egy erősebb VGA is, és összességében jobban mennének úgy a játékok, mint ezzel a párossal.

2012. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de minek az ha i5 10-szer erősebb nála"

Nem, egyből már 100-szor, ugye?

2012. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!