Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ebook olvasó tényleg nem...

Az ebook olvasó tényleg nem árt a szemnek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Dps ebook olvasót tegnap. Egész jó, de igazából nem ilyen képernyőre számítottam. Olvastak már mellettem a villamoson ebookot, és tényleg olyan volt a képernyője, mintha nem számítógépet, vagy bármilyen kijelzőt néznél, hanem valami rajta lenne. De ez nem ilyen. Ennek is különbözik a képernyője a számítógépestől?
2012. okt. 5. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen, még a számítógépes kijelzők sem rontják a szemet. A régi képcsövesek fárasztották és rontották, de azok teljesen más elven működtek.
2012. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami neked van egy lcd kijelzős, olyan mint ha monitort néznél. Talán annyival zavaróbb a szemnek, mint a normál papír, mert hátulról jön a megvilágítás.

Az igazi e-book olvasók e-inket használnak, ami nem bocsájt ki fényt. Jobban hasonlít a valódi papírra és sokkal kevesebb energiát igényel az üzemeltetése.

2012. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, igen, akkor mégis csak jól éreztem. Hát mondjuk így egyedül a hordozhatóság az értelme.
2012. okt. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!