Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem...

Miért indul újra a gépem állandóan, ha Counter Strike: Source-szal játszok?

Figyelt kérdés

Fél éve körülbelül Left 4 Deadeztem, amikor először újraindult a gépem ily módon: az utolsó hangot, amit kiad a játék(pl lövés)azt hallom, egyszer, majd sokszor egymás után gyorsan, majd a gépem újraindul. Mindig ez történik, ha valamilyen Source engines játékkal(Left 4 dead, DoD: source, Half life 2, stb...)játszok, de Sims 3-nál is ugyanez a helyzet. Half life 1-nél, és Blue Shiftnél nem csinálja, Audiosurfnél sem. (Audiosurfot nem szoktam full screenben játszani, csak ablakban).

Az oprendszer amit használok: Windows 7 RC Build 7100. Videókártya: Ati Radeon X1650 Pro. 2 Giga rammal.

Először azt hittem, hogy a Windows 7tel van a gond, hát beszereztem egy 80as diszket, raktam rá egy XP-t, és azzal is ugyanezt csinálja. Azon az XP-n csak a CS:S-t próbáltam.

Arra gyanakszok, hogy a VGA lehet a rossz. Szerintetek?


2009. aug. 2. 23:38
 1/5 anonim válasza:
nekem is volt hasonló restartos gondom. Nem hinném, hogy a vga lenne rossz, nekem is win7, az biztos, hogy nem. Valószínűleg csak RAM hiba az egész, próbálj meg valaktől kérni és csak azzal megpróbálni játszani. Ha meg akkor se jó, akkor vannak még alternatívák a hibára. Reméljük csak a memória lesz a baj,mert az nem drága. ;-)
2009. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem :(

Ha az lenne, akkor nem csak az újabb játékoknál csinálná, hanem teljesen véletlenszerűen, akár a Windows alatt is, nem?

Mindegy, lefuttattam egy memtestet másfél óráig ment, de nem talált hibát.

Azért nagyon szépen köszi a tippet! :)

2009. aug. 3. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, csak nem kezdett el a gép "elakadtalemezjátszó"-t játszani, hanem egyszerűen újraindult. nekem nem volt feltelepítve VGA driver :D

nekem ez a FarCry 1.el történt.


OFF: AZ elöttem szólóhoz: Kb 5 perc alatt már másodszor látom a linkedet valamelyik kérdésnél. elég idegesítő hogy semmi értelmeset nemm írsz hanem csak reklámozod a rozzant gépedet. drága ahoz képest hogy csak gagyi cuccok vannak benne. 800mhz ram? LOL Ati 3850? LOL Athlon x2 2,3 ghz? LOL

És maxon megy a GTA:SA, meg a farcry? hol találsz manapság olyan gépet amin ezek nem mennek maxon? :D már nem sok olyan van.

2009. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerez be egy programot ami meri hany celziusz fokos a procid es nezd meg menyinel kapcsol ki lehet azert ezeknel a jatekoknal vana gond mert ujabbak es hamarabb bemelekszik a geped es ujra indul mert 60foknal tovabb megy a gep magatol ujra indul szoval ha ez akkor uj hutest vagy szerej ra par ventilatort+ ba

a masodik vagy a tappal van a gond ahoz kulonosen nem ertek de azt tudom hogy ha az rosz az is szokot ilyet csinalni

2009. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Korábban kitakarítottam elég alaposan a VGA-t, és újrahúztam a rendszert, azóta nem csinálja. Elfelejtettem írni! Ha megint előjön, írok! Köszi a segítséget!

2009. dec. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!