Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyikkel lenne erősebb?

Melyikkel lenne erősebb?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap összerakattam végre egy rendes konfigot leginkább játszásra.

Az lenne a kérdésem, hogy 2db NVIDIA GTX 550Ti -t vagy egy darab GTX 680-ast vegyek a gépbe? Vannak hozzá értő ismerőseim, de valaki ezt-valaki azt javasolja. Jó tudom, hogy mindegyikkel bika lenne, de nem szeretném, hogy fél év múlva elavultnak legyen nyilvánítva..

a Gép:

Proci: IntelŸ Core™2 Extreme Processor QX9650

(12M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) - 4 magos.

Ram: Kingston DDR3-RAM 8GB (1600Mhz)

Alaplap: Asus Rampage IV Extreme

120GB SSD, 1TB HDD. (7200rpm)

a gép még nincs nálam, bármit meg tudok még változtatni.



2012. szept. 25. 23:53
 1/4 anonim válasza:
Én azt mondom, i7 2600k-t tegyél bele, ram jó, lap jó, ssd minek? Szerintem többet ér egy GTX 680-as, amellé még be tudsz tenni még egy 680-ast.
2012. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lindmayer ***** válasza:
az i7-es jó, ssd rendben, vga-ból meg egy 680-asat ajánlok: kevesebbet fogyaszt, és ha mégis csak kevés lenne fél év múlva(amit kétlek), akkor tudsz bele venni egy másikat is
2012. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
i7-et nem veszek bele egyenlőre, ez a proci ritkább. néztem összahasonlító vidiket és igazatok van, a 680 jobban teljesített.
2012. szept. 26. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a konfig egy teljes katasztrófa.

Az alaplap LGA2011-es a processzor meg LGA775. Szóval össze se lehetne szerelni. Egyébként elárulom, hogy a 2600k se jó bele.


Az a proci egy kb. 5éves cucc, nem tudom ilyet egyáltalán hol lehet újonnan venni, de mindegy is mert ide úgyse jó. Ehhez a laphoz ilyen procik illenek:


[link]


A VGA-ból mindenképp a GTX 680-at venném, de még az is tetü gyenge a 3960x mellett.


Inkább írj ki egy új kérdést, azt is írd bele mennyid van gépre, akkor biztos összeállítanak pár értelmes konfigot.

2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!