Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha két SSD-t RAID-0-ba kötök...

Ha két SSD-t RAID-0-ba kötök akkor gyorsabb lesz a rendszerem?

Figyelt kérdés
Ha két ilyen SSD-t RAID 0-ba kötök akkor gyorsabb lesz a rendszerem, valamint az ilyen TRIM meg ilyen funkciókat ki fogja használni?

#SSD #RAID-0
2012. szept. 25. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jóvanna'. Szájbarágósan még 12 óra meló után is megértem. Bocsi...
2012. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 algopirin ***** válasza:

Nem kell monitorharcolni nah, szét lesztek ültetve :)

A kérdező megkapta amit akart, és ha úgy veszem nem is azért kéne neki a raid-0 ami a normális használata miatt lenne, de végülis használhatja úgy is ezek szerint azt téma lezárva.

2012. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
OMG XD Én 8 óra munka után (folyamatosan álltam) majd utána buliztam és akkor olvastam el a válaszokat és még így is elsőre megértettem xD Na mind1 XD Köszönöm azért! Azzal tisztában vagyok ha elszáll az egyik akkor a többi adatnak is lőttek. Csak azt akartam tudni,hogy akkor ugyanolyan gyors lesz vagy mi a szösz :D Am úgy akarom, hogy 2 SSD RAID0-ban Rendszermeghajtónak és 2 HDD meg az adatoknak. 2db 2TB-os Seagate barracuda 7200 RPM-et. A raid-elés után kell valami win 7 alá, hogy működjön? vagy ezt tökéletesen fel fogja így ismerni?
2012. szept. 25. 23:52
 14/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5L--ByVvXqw

Itt van,hogy kell telepíteni RAID-el a windowst.

BIOS-ban raid-re kell konfigolni, majd ott beállítani a tömböket stb,de kell egy driver !

2012. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. szept. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!