Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 30-35 ezret szánnék egy...

30-35 ezret szánnék egy használt számítógépért vajon milyet kapnék ennyiért?

Figyelt kérdés
Nem játszom csak böngészésre és online filmnézésre használnám.Most kölcsön gépem van az enyém tönkre ment .
2012. szept. 24. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Őszintén? Az Aknakereső talán elindulna rajta szaggatás nélkül...

(egy alsó kategóriás videókártya kerül 30 ezerbe, CSAK a videókártya)

2012. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én egy dell 610 laptopot vettem a vaterán 35e ft ért most is azt használom már 1 éve új játékok nem mennek rajta de amire te is használnád tökéletes egy ilyen.

szerintem nézzél szét te is ott

2012. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Az első válaszoló jó nagy hülyeséget mondott. Már 12e forintért kapsz P4-es gépet, 80Gb HDd-vel, Ennyi pénzből pedig simán kijön már egy kétmagos konfiguráció is.
2012. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

15:40, ja. Az olyan is lesz. A kérdezőnek mellesleg asztali gép kell, nem laptop.

Szóval nem írtam hülyeséget.

2012. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Komplikato ***** válasza:

[link]

Ebben véhetőleg integrált Radeon van, mert nem írja (HD3xxx, HD4xxx), esetleg GeForce 82xx.


Itt egy inteles hasonmás, ebben ha minden igaz valamilyen G31/41 chipset van integrált Intel VGA-val.

[link]


Itt egy gyengébb Inteles, de minimál VGA-val. Ezen minimális játék is lehetséges:

[link]


Persze ezek ilyen "márkás" gépek. Szerintem hasonlót össze lehet szedni pl. a prohardver apróhirdetés részlegében, egyben vagy darabokból. Talán jobbat is.

2012. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Komplikato ***** válasza:
2012. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Komplikato ***** válasza:

Ebben mondjuk gáz a proci, de cserélhet kb. bármelyik Core 2 beles processzorra:

[link]

2012. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező leírja, hogy nem akar játszani, csak böngészésre kell neki, s az első válaszoló mindjárt azzal kezdi, hogy max az aknakereső futna el rajta, majd jön a másik okos, aki ennyiért vett alaplapot magának. Na és akkor mi van? A tagnak meg gép kell ennyiért! S kapsz is ennyiért, ha elegendő böngészésre, film nézésre, ilyesmi.

Pl. ez tök elég rá: [link]

Kérésre kapsz még 2 gigát bele (felárért). A Dell halk gépeket gyárt, szinte nem is hallod, hogy be van kapcsolva. Én is ilyet vettem szüleimnek, böngészésre, skype-ra, youtube-ra használják, a célnak tökéletesen megfelel s másfél éve gond nélkül üzemel. Ha HD-t nem akarsz rajta erőltetni, akkor elég, ha igen, akkor költsd el mind a 35 ezret, s akkor megy a HD is vígan.

2012. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Úr Isten laptopot vettél nem alaplapot! Ezer bocs!!!!!
2012. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Távolabbi rokonéknak tegnap vettem express.hu-ról egy 2magos intel procis integrált vga-s 80gb hdd-s használt gépet 14k-ért. Egész jó állapotban volt, hdd diagnosztikája 100%-on stb. netezésre nagyon jó lesz. 30-ért már kapni egy olyat amiben van valami értelmes vga-is amivel lehet kezdeni vmit régebbi játékokkal.
2012. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!