Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig 300k-ért?

Konfig 300k-ért?

Figyelt kérdés
Játékra kellene, és grafikai munkára. Full konfig kell(monitor, bill, egér is). Minden játékot vigyen full hd-ban.
2012. szept. 21. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem sokkal drágább a brand konfig az relatív, de kétlem, hogy ssd-vel, vga-val, 8GB rammal stb..., kijönne egy brand gép az igényeknek megfelelően 300k-ból, volt olyan akinek már ajánlottam, de ott más volt a szituáció. A brand gépekben lévő alaplap pedig a legtöbbször elég szegényesen felszerelt, az említett Delloptiplex 790MT-ben pedig egy 260 wattos tápegység van, ami az alap gépnek elég, de ha bővíted már valószínű kevés.

Az összeállított gépekben lévő alkatrészekre meg nem igazán mondanám, hogy "tescos", a gépet meg össze lehet rakatni a boltosokkal ha valaki nem bízik a képességeiben.

2012. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 algopirin ***** válasza:

Nem arra mondtam hogy tescos ami itt lett ajánlva, sőt szerintem egy egész jó választás az amd verzió én ugyan nem szeretem az amd-t mert csak de ez inkább csak egyéni dolog.

Amúgy meg kijön 300bol, igaz csak 1ssd-vel de nagyobb táppal, +még 1 ssd már nem fér bele az igaz.

De egy ssd-vel amin a rendszer van karcsú lesz ma már dtp-re bár attól függ mit is takarna az a "grafikai munka".

Nekem a melóban egy ilyen dell van és még játszok is vele stresszoldásnak, otthon az más ott van időm vele bohóckodni meg piszkálgatni ha meg valami gond van hát istenem így jártam, de ha munkáról van szó akkor van ami nem fér bele.

Szerény tudású alaplap meg relativ, ha dolgozni kell akkor minek, bővítés is relativ egy év múlva úgy se lehet bővíteni vagy nem éri meg de mindegy ezen nem fogunk vitázni csak megjegyeztem a kérdező meg eldönti neki melyik megoldás a szimpatikusabb.

2012. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!