Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi adatok alapján?

Figyelt kérdés

Processzor : Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 2.60GHz

RAM : 2.00 GB

Videokártya: ATI Radeon HD 5450

Játékra szolgáló videokártya: 1279 MB-teljes elérhető grafikus memória

Dedikált grafikus memória: 512 MB

DirectX 10

Ami engem legjobban érdekel az grafikus kártya, mert gondolom attól függ a játék gyorsasága, grafikája stb. És szeretnék venni jobb kártyát, mivel a mostanival a komolyabb, újabb játékoknál általában akadozik, és kevesebbre kell vennem ezt-azt. Vagy talán más is gyengélkedik?



2012. szept. 17. 00:08
 1/5 algopirin ***** válasza:

Ha nincs rá nagyobb keret és csak videokártya fér bele akkor talán segítene kicsit de nem túl sokat ha nem tudja a gép kiszolgálni adattal hiába van erősebb kártyád ha nincs mit számolnia a proci lenne a követőző szűkkeresztmetszet celeron azért ma már elég karcsú főleg játszani ha azt sikerül lecserélni akkor a ram de a végén többe kerülne a "leves mint a hús"

Ha új játékokkal akarsz viszonylag jó minőségben játszani az sajnos pénzbe kerül, ez van.

2012. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam, hogy pénzbe kerül..:D Köszi, esetleg segitség lenne, hogy hogy lehetne a procit erősebbé tenni, vagy melyik grafikus kártya ajánlható az én esetemben.Vagy ez így kevés adat?
2012. szept. 17. 00:27
 3/5 algopirin ***** válasza:

Szerintem Core 2 Duo vagy Core 2 quad proci minimum kell ma már játszani.

Kétlem ilyet bele lehetne rakni az alaplapodba ha most celeron van benne, de ha lehetne is nem hiszem hogy megérné.

Ram is erősen ajánlott a legalább 4GB.

Én a helyedben nyári meló, rokonokat lehúzni némi lóvéval hát ha :) és nézni valami minőségi de használt darabot olyan videokártyával ami akkor belefér a keretbe, addig meg használod ahogy tudod.

100alatt a helyedben nem is nagyon gondolkoznék azt is használtat, persze majd lesznek kommentek akik megoldanák olcsóbban is noname alkatrészekkel de az meg a te dolgod melyiket választod, szenvedni akarsz majd vagy egy egyszerű stabil gép kell, persze az se lesz idötálló az egész nem arról szól.

2012. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg költeni rá, ezt a géped tartsd meg így, ahogy van, vagy add el, és építs egy teljesen új konfigot. Jobban jársz.
2012. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz, hogy majd eladom, és egy teljesen új, játékra való cuccost veszek..köszönöm
2012. szept. 17. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!