Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek az adatok alapján megvenn...

Ezek az adatok alapján megvennéd ezt a gépet magadnak? Mik a jó adatok ahhoz, hogy jó gépet tudjak venni?

Figyelt kérdés

Ezeket tudom a gépről amit kinéztem:

P4 fekvő PC. (használt)


- S478 alaplap

- Intel Celeron 1700 processzor + hűtő

- 256 MB DDR memória

- videókártya

- hangkártya

- 100 Mbit hálókártya

- 20 GB PATA merevlemez

- PATA CD-olvasó

- 3.5" hajlékonylemez-meghajtó

- ATX tápegység

- fekvő microATX ház

- csatlakozók hátul: PS/2, USB, UTP, VGA, COM, LPT, audio


2010. márc. 1. 15:19
 1/3 anonim válasza:
hát ehhez én se nagyon értek, de mindenesetre annyit tudok mondani, hogy mocsok kevés benne a memória, szal ez nem éppen lesz gyors... és a vinyó is elég kicsi... jó esetben is kb 20 filmmel megtelik úgy, h még mást nem is pakoltál rá...
2010. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ez a konfig kb. 5000-ft-ot ér meg.Én ha olcsó gépet akarnék venni ez alatt nem adnám:LGA 775-foglalatú alaplap,Pentium 4 3Ghz-s proci.A celeron egy kalap xar,szerintem.Minimum 1 Gb ddr 1 ram,80 gb winchester legalább,integrált hálókártya az alaplapon,hangkártya szintúgy.Videókártyának:Nvidia 6600Gt,vagy radeon 9800.Dvd író a legolcsóbb.Floppy meghajtót kihagynám.Tápegység 350 wattos.Szerintem ez az alap,ami kijön 30-35 ezer körül,de lehet,hogy olcsóbban is.Persze ezek csak használtan kaphatóak már.
2010. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon régi gép, ha valami idővel elfüstöl benne, nehézkes lesz cserélni. Nem írtad, mennyit szánsz rá, de én nem venném meg semmi szín alatt.
2010. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!