Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet probléma?

Billentyűzet probléma?

Figyelt kérdés
MIt csináljak ha kikapcsoltam a gépem és véletlenül kihúzódott a billentyűzetem ... Gondoltam h semmi baj visszadugom de... Amikor visszadugtam és bekapcsoltam ütöttem volna be a jelszót és nem reagált semmit az egér meg jó ... Már 3 billentyűzettel próbáltam mindenhogy de nem reagál semmire és már mindenhogy próbáltam nem tudnátok Segíteni?

#billentyűzet #probléma . kikapcsol
2012. szept. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó helyre dugtad be a billentyűzetet? Ha igen, akkor miután bedugtad, indítsd újra a gépet, az helyre szokta rázni.
2012. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már többször is újraindítottam és sajnos semmi és amúgy USB-s , jó helyre dugtam mert azt honnyű felismerni
2012. szept. 16. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van több USB-port a gépen, akkor próbáld meg bedugni egy másikba. A gépeknek lelkük van. Az enyémnek például elől is van két USB-port, de csak a jobb oldali ismeri fel a pendrive-ot, a másik immunis rá. Egyéb eszközöket viszont az is felismer. Fene érti.
2012. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÚÚÚ köszi ez működött nagyon köszi
2012. szept. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!