Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte Geforce GTX 670 2gb...

Gigabyte Geforce GTX 670 2gb ddr5 vagy ASUS Geforce GTX 680 2gb ddr5 videókártya?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb videókártya játék szempontjából?

2012. szept. 15. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
680
2012. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

680, de a helyedben HD7970-et vennék.

Alig drágább mint egy GTX670, 680-től bőven olcsóbb, és hozza a 680 szintjét, sőt az újabb erős compute terhelést használó DX11 játékokban durván el is veri.

[link]

2012. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezt a választ nekem meg sem fordult a felyemben hogy Hd7970 vagy bármilyen HD vidikártyát vegyek úgyhogy köszi szépen ezt a választ.
2012. szept. 15. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig érdemes számításba venni, mert 114-ért ezt tudja:

[link]

2012. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Felyedben?

amugy játék szempontjából?

valyon melyik? a gyengébb az olcsóbb?

670 hiába drága vagy OC egy 680 Asus nyomába nem fog érni

.

amugy ha nem a cuda, physx a fontos akkor játékra mesze jobb vétel 7970 de hát te dolgod

ha sok a pénzed több pénzért gyengébb hardvert veszel viszonylag kevesebb fogyasztás miatt akor te dolgod

de remélem azért irtad hogy meg sem fordultfejedben mert ténleg nem gondoltál rá és nem lenézõ voltál...

2012. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mielöt még azzal jönél hogy én montam hogy a "drágább jobb" ez gyártón belül igaz tehát nvidiára gondoltam

.

Csak mert igen érdekes kérdés ritka nagyon az olyan videokártya föleg ma aminek kisebb a kódneve és erösebb egy nagyobb kódnevütöl...

2012. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"670 hiába drága vagy OC egy 680 Asus nyomába nem fog érni "

Az ASUS GTX670 TOP el tudja érni a ref. GTX680 teljesítményét:

[link]

:)

2012. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen.az egyik válaszoló írta hogy remélem azért írtad,hogy megsem fordult a felyedben mert lenéző voltál blablabla.

Hát igen nem nézek én le semmit főleg nem egy világ TOP 10 videókártyákat mert asszem a HD7970 benne van.

Szóval nem nézem le csak már szinte mindenhol a Nvidia GTX ekről írnak mindent és ezért gondoltam,hogy én is olyat veszek,de hogy írtátok és rengeteg képet küldtetek hogy a HD7970 sok esetben leveri a GTX eket ezért döbbentem meg és ezért írtam azt a választ.

2012. szept. 15. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja hát ez jellemző, mindenhol az nvidia Istenítés megy, csak azt nem tudom mire fel, mikor az AMD jobb kártyákat ad olcsóbban...


A HD7970 meg nemhogy benne van a top 10-ben, hanem konkrétan az első helyen van az 1 GPU-s kártyák között. A 7970 GHZ Editon meg rátesz mégegy lapáttal erre is.

Igaz hogy vannak játékok ahol a GTX680 kicsivel jobb, de ezek általában a régebbi játékok, az újak közül egyre kevesebb ilyen van. A modern DX11-esek, amik komoly compute shadert használnak, két vállra fekteteik a Kepleres GeForce-okat, a GCN-es Radeonnak meg meg sem kottyan.


Már most is ott tartunk hogy 7-ből 5 DX11-es új játék ilyen, és a Win8 megjelenésével még könnyebb lesz ezeket a compute shadereket a játékokba rakni.


Szóval ha időtálló kártya kell, akkor én csakis GCN-es Radeon-ban gondolkodnék.

2012. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!