Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » P5SD2-FM/S-nek mekkora a...

P5SD2-FM/S-nek mekkora a maximális kihozható teljesítménye?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy meg e tudnátok nekem nézni, hogy a P5SD2-FM/s alaplapnak mekkora a maximális kihozható teljesítménye?

Mármint mekkora Procit tudok bele rakni maximum, mekkora Videó kártyát ( és milyet?), Mennyi RAM-ot tudok bele rakni, és mekkora HDD-t bír el? Esetleg hang kártyát milyet ajánlatok bele (5.1), esetleg ventilátorokat vegyek e még a géphez, vagy nagyobb tápot?

Várom válaszotok! (Nem baromságokat!)



2012. szept. 15. 11:40
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Az alaplapon lévő dolgok listája: [link]

Szerintem frissíts Biost a Fuji oldaláról első körben.

Hivatalosan bármilyen PCI-E 1.0 és 2.0 kártya belemegy. Nem hivatalosan én azt állítom, hogy 2.0-ás Radeonok nem fognak benne működni. Processzorból bármilyen Prescott vagy Presler magos Celeron, P4, P4 Dual Core bele megy. De bővíteni szerintem csak két magos procira érdemes. tehát P4 Dual Core 800 és 900 szériás procira, útobbi kevesebbet eszik, kevésbé forró, és gyorsabb is. Azokra meg minél jobb hűtés.

2012. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
A többi kérdésre csak akkor lehet válaszolni ha konkrét infót adsz házról, tápról, most mi van benne, stb. Hangkárya szerintem teljesen jó ami benne van, van hozzá driver Xp, Vista, W7, W8 alá. Tápból azért márkás 400-450W-nál kisebbet nem érdemes a gépbe tenni.
2012. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!