Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen meleg a procim és...

Miért ilyen meleg a procim és a videókártyám?

Figyelt kérdés
Most raktunk össze haverommal "új" gépet mert a régi nagyon rossz volt. Használt alkatrészekből rakuk össze. a vga asus 8800gt most alapjáraton 63fokon fut , a proci intel core 2 duo pedig 31 és 54 fokon megy (speedfan 2 cpu-t ír.) a magok 33-29 fokosak. a gépben nincs venti sajnos mivel egy nagyon régi ház. lehetséges, hogy beragad a levegő egy kisebb terhelés után és nem tud kijönni? az oldalát leszedtem, hogy szellőzzön, ablakot is kinyitottam (elég hideg lett a szobában) de nincs változás. 420as táppal mennek. új ház segítene ventivel? vagy mit tegyek?
2012. szept. 14. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert az lc power az egyik leggagyibb táp márka. Tönkre teheti az egész gépet.
2012. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
értem.. amiatt lehetnek ezek az adatok? most játék közben vga 80fok volt proci 70...:(
2012. szept. 15. 00:05
 13/17 TOXIC. ***** válasza:

Na, az viszont már tényleg kicsit sok. persze, egy új ház biztos segítene, de az is, ha a mostani házad elejére és végére teszel 1-1 ventit (persze ha lehet egyáltalán).

Hát igen, lehetne jobb tápod is, de nem emiatt melegek a hardverek.

2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

értem. hát valószínűleg új ház lesz, mert a mostani ház elején van venti csak már nem fér rá táp kábel, szóval így csak van ott, de nem működik:) új házzal pedig ha jól tudom sokszor adnak tápot is, szal az is megoldódna, plusz lenne venti a gépben és így a levegő jól járna. remélem ez segíteni fog. szóval a lényegi kérdés, hogy még egy kis ideig eljátszogatok vele nem lesz baja? játék közben a cpu olyan 70-75fokos vga meg 80-85. böngészés közben tehát alapjáraton ezek az értékek: vga 65fok cpu 56fok. a másik kérdésem pedig, hogy mi az a "local" és "remote2" hőmérsékletek amit ír? ezek is olyan 50-60 fokon mennek alaphangon.


amúgy köszi mindenkinek a választ,mennek majd a +-ok!:)

2012. szept. 15. 15:02
 15/17 A kérdező kommentje:
amit ír a speedfan*
2012. szept. 15. 15:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Na ez meg a másik olyan házat ne vegyél amiben van táp mert azok is rossz minőségűek. Hát ha eddig bírta akkor egy-két napot is fog.Mennyid van tápra és házra?
2012. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát az az 1-2 nap, lehet, hogy 1-2 hét lesz sajnos. hát nem tudom, 5-10ezerig nézegettem házakat amikben voltak tápok is és hűtők.ennél többet nem nagyon szánnék rá.
2012. szept. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!