Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notit válasszam?

Melyik notit válasszam?

Figyelt kérdés

3 típust választottam ki egyenlőre.

Samsung NP300V5A-S0A [link]


TOSHIBA SATELLITE L850-12Z:

[link]


TOSHIBA SATELLITE L850-11D:

[link]


A két Toshiba között csupán a processzor sebessége a különbség, megér úgy átlag 40 000 Ft-ot a gyorsabb proci?


TOSHIBA SATELLITE L850-12Z:

Processzor

típus : Második generációs IntelŸ Core™ i5-2450M processzor

órajel : 2,50/3,10 Turbo GHz

Elülső busz : 1333 MHz

3. szintű gyorsítótár : 3 MB


TOSHIBA SATELLITE L850-11D:

Processzor

típus : Második generációs IntelŸ Core™ i3-2350M processzor

órajel : 2.30 GHz

Elülső busz : 1333 MHz

3. szintű gyorsítótár : 3 MB


Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 3. 22:43
 1/7 anonim válasza:

Ugyan abszolút ATI ellenes vagyok, de tapasztalatból tudom mondani, hogy az az nvidia ami benne van, az nem nagyon sokáig lesz korszerű (már a most újdonsült játékok okoznak számára időnként fejfájást, hát még ha majd nézzük a jövő évi játékokat[és ugye aegy notiba nem sűrűn cserélhetsz vga-t])

Proci kérdésre pedig ennyit tudok segíteni: [link] Eget verő különbség nincs, de érdekes módon az oldal szerint az látszik, hogy nincs benne az i3 as ba az autó tuning, ami szerintem hátrány. (bár nem értem, hogy hogy nem lehet benne, nézz utánna)

2012. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom neked hogy az nvidia GT szériával semmi gond nincs! Nekem egy Acer van i5-ös procival és GT 540M-es videó kártyával és a BF3 ultrán sem szaggat.


A samsung amit néztél az 520-as kártyával ezért a pénzért kevés. nvidiánál csak a két uccsó számot nézd!!!


i5-ös proci és legalább egy GT 540-es kártya legyen, a 600-as szériát felejtsd el, mert a 300-as széria újra kiadott változata, így szórják ki a 300-as legyártott csippeket.


Nekem egy Aspire 5755G-m van, 180-ért megéri, egy erőmű.

2012. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Alapabb játékokkal szeretnék játszani, mint pl.: Counter Strike, Garry's Mod, Dirt 3, régebbi Call of Duty ès Medal of Honor szériák, egyèb nem túl nagy teljesítményigènyű játékok.:)

2012. szept. 4. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok ajánlani ezekre a játékokra egy jó notit ajánlani?:) Ezenkívűl Google Chrome, pár szerkesztőprogi (kép, zene és videó) futna rajta, amik a mostani processzorroncsomon is elmennek..:D két feltétel van: 15,6"-nál ne legyen kisebb kijelzője és 500 GB-nál lehetőleg csak nagyobb legyen, de mindent meghallgatok.:) Valamint ha a 3 közül választanom kéne, akkor melyiket?
2012. szept. 4. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
12Z satellite a 3 közül.
2012. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
samsung!
2012. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már sikerült kiválasztani!:)
2012. dec. 17. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!