Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Annyi laptop fajta/márka van már a világon, hogy már nem tudom hol kezdjem a keresést, már teljesen összezavarodtam .. : D

olyat keresnék aminek az aksija jó sokáig bírja, ami a legfontosabb könnyű legyen és lehetőleg vékony hogy könnyen elférjen az iskolatáskámban és ne legyen gond mindenhova magammal vinni . (legfőképp iskolára gondolok, de mivel sokat fogok most rohangálni két ország között ezért jó lenne ha mindenhova beférne és tudnám vinni magammal)

Amúgy csak alap dolgokra kéne, mint pl. zene, képek, internet, skype .. ilyesmi. Játszani NEM., a gyorsasága is fontos lenne.

Egy tényleg JÓ minőségű laptopra gondolnék ami nem hal meg fél év után . Appel-t nem akarok, azt a luxust kicsit sokallom :)a notebookokkal rossz tapasztalatom van . tehát azt semmikép sem .

Lécci segítsetek ! Köszi :)


2012. aug. 10. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt megtudod nézni jó márkák egy helyen.

[link]

2012. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az Acereket ajánlom, vagy Toshiba, Lenovo, ha nagyon olcsó, akkor Asus. Dellt semmiképp, nagyon rosszak lettek az elmúlt 2 évben, a Sony és a Samsung pedig indokolatlanul túl vannak árazva.
2012. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!