Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek DDR RAM-ot az...

Ha veszek DDR RAM-ot az gyorsítja a gépemet? Többit lent.

Figyelt kérdés

van egy 2éves laptopom, Acer emachines E725, ez a gép arra pont jó amire nekem kell. Már benne van a korban, kicsit lassabb is lett. most 3GB DDR-RAM 667Mhz es van benne, ha veszek bele új DDR RAM-ot az megdobja a sebbességét vagy semmit nem ér? és ha 800Mhz et veszek úgye az is jó bele?

köszi!!!



2012. szept. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oprendszert kellene újratelepíteni, vagy rendbe rakni, a 3GB ram elég ennek a gépnek.
2012. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz nagy sebességváltózást érzékelni.

Hiába teszel bele 800 Mhz-s RAMot, az összes annyin fog futni, mint a legkisebb, azaz 667 Mhz-n.

UI: Biztos, hogy sima DDR-es RAM van benne?

UI2: Szerintem egy 1 GB-s és egy 2 GB-s van benne, azaz az 1 GB-st le kell cserélni egy 2 GB-s re.

2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Egyszerűen a régi alkatrészek drágák és a rendszer összteljesítményét nem hogy ez határozná meg. Én inkább ssd-t raknék bele az növelné jobban az átlagos teljesítményt. Azt mondjuk nem tudom,hogy sima sata esetén az ssd mennyivel gyorsabb egy vinyónál.
2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oprendszert 2hete húztam újra 1 év után, sokkal jobb, de nem olyan mit újkorában. Akkor nem fog egy új ram olyan sokat dobni rajta. Lassan spórolnom kell egy újra. Azt mondták, rendszeresen használat mellett egy laptopnak 2-3év után elkezd fokozatosan legyengülni, és aztán valamikor 5évesen bevégzi...köszönöm a segítséget, válaszokat
2012. szept. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!