Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 3 közül melyik a legjobb...

A 3 közül melyik a legjobb vidi kártya játékokhoz? Lent

Figyelt kérdés

SAPPHIRE 11201-00-20G HD7770 1GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE

vagy

MSI R7770-PMD1GD5 1GB GDDR5 PCIE

vagy

GIGABYTE GV-R777OC-1GD HD7770 1GB GDDR5 PCIE


Melyik lenne a legjobb játékokra????

A választ előre is köszi mindenkinek!



2012. szept. 1. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lényegében mind ugyan az.Egyébként a Sapphire, mert megbízható és mert Ghz editon, szóval az jobb.
2012. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanannyi az órajelük te barom, a GHz edition marketingfogás a névben.
2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOXIC. ***** válasza:
Ugyanaz a gpu van mindegyikben, tehát nagy különbség nem lehet. Esetleg órajelekben térhetnek el, és hűtésben. A mostani gigabyte-oknak a hűtésére vannak panaszok, azt nem venném. Mivel az MSI nem TwinFrozer-es változat, így a Sapphire, ahogy előttem is írta, a magasabb órajelek is jól jöhetnek.
2012. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik ugyan azt tudja szinte. Ha minőségi szempontból nézzük akkor célszerűbb a Gigabyte-t venni mert az elég tartós szokott lenni és én sok embertől hallottam hogy arra nincs panasz és lényegében jól bírják a hajtást is, persze megfelelő hűtéssel.

A sapphire is jó bár ez kevésbé ismert márka e téren, de azt is dícsérik.

Az MSI-t nem érdemes megvenni mert nagyon hamar hajlamosak tönkremenni, mert egyszer volt olyan időszak amikor szinte mindegyik meghalt 2-3 év után. Nekem is volt MSI kártyám kb 2 évig ha bírta aztán elszállt pedig hűtése volt rendesen, a műhelyben is mondták hogy ezekkel szokott baj lenni mert sz@rul vannak összerakva.

2012. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ha minőségi szempontból nézzük akkor célszerűbb a Gigabyte-t venni mert az elég tartós szokott lenni és én sok embertől hallottam hogy arra nincs panasz és lényegében jól bírják a hajtást is"


Haha:D Pont a Gigabytera panaszkodnak a legtöbben :D Nem is ok nélkül. Rengeteg a meghibásodás. A fentiek közül a Sapphire-t venném.

2012. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a Sapphire-t választanám.
2012. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TOXIC. ***** válasza:

,,A sapphire is jó bár ez kevésbé ismert márka e téren,,


??

2012. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 te mit keresel ebben a kategóriában?
2012. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a gigabyte-ot ne vedd arra sok panasz van mostanában, az msi-ről és a sapphire-ról panaszt nem hallok, mind2ről csak jót hallok, de én is inkább sapphire párti vagyok...
2012. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"#4 te mit keresel ebben a kategóriában?"

A giga gondja elég megoszló, egy ilyen hsz-ért azért ne küld már el a sunyiba ha lehet.

2012. szept. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!