Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi konfigról?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen játszanék 1280*1024-ben, minél magasabb grafikán, ezenfelül alkalmasint menne a videokonvertálás is. A ház nem túl drága, maradnék annál v. más kék színűnél. USB 3.0 portra nincs szükségem, azért választottam ezt az alaplapot. Ezután sokáig nem fejlesztenék, kérlek ne írjatok "és majd veszel egy HD7850-t" és hasonlókat, nem áll szándékomban ilyesmi. ODD-t esetleg ki lehet hagyni, ha ez sokat dobhat a teljesítményen.

[link]



2012. aug. 30. 22:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Annyira szeretem a jött ment rendszergazdákat és a hozzáértőket, akik anonim azt mondanak magukról amit akarnak. Akkor nekem van 3 PHD-m...
2012. aug. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm a részletekre kitérő választ, általában ilyenkor szoktam azt a lépést megjátszani, hogy nem állok le vitázni, ugyanis látom, sokkal magasabb lovon ülsz, mint én. Így nem szeretném, ha bármi nehézséggel kellene szembesülnöm, ha a ló megbotlik :)
2012. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Jól van, senki nem akart megbántani. De Hart teljesen jól kifejtette. Jó a gép, max egy FPS Hexa elég neki. Az hogy meg hogy fejed meg a vevőidet teljesen másik téma.
2012. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
egyet értek a rendszergazdával! kevés a táp! nekem majdnem ugyan ez a gépem. alaplap proci ram ugyan az. vga: hd 6870 1 gb gddr5 tápom fsp hexa 400w friss a gép. és szinte egyik játék se fut rajta rendesen. eddig tesztelt játékok : darksiders 2. witcher 2. metro 2033 és olyan ingatag fps ugrándozás van hogy csak na (120-20 fps) össze vissza. élvezhetetlen! kell 1 jó táp!
2012. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"nekem majdnem ugyan ez a gépem."

Csak a VGA-d eszik kétszer annyit ház mi az...

2012. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Veled nem itt foglalkozunk, menny vissza a saját kérdésedhez :D
2012. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Érdekes volt a vita, már ezért is megérte feltenni a kérdést, bár már ez a 3385598-dik. Látom a ház nagyon nem tetszik. Legyen inkább ez?

[link]

2012. aug. 31. 07:55
 18/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#14

Már válszoltunk kérdésedre

és én is

Üdv egy vérbeli VérPistike!

2012. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

talán jobb ez a ház

tápot szerintem ne cseréld, mert minek is ha elfüstöl szólsz a rendszergazdának...

2012. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

# 13

Na igen, mert egy másik táp megoldja az fps gondjaidat, nem arról van szó, hogy simán gyenge mint a harmat az új játékokhoz. Egyébként megnézném, hogy mégis hogy sikerült a metro-ból 120fps t kisajtolni.. 320x240?


A 10k s alaplaptól én is idegenkedek, tápnál úgyszintén(előbbit szerintem 20-25 körül kéne nézni, utóbbit a 15-20as tartományban, ez már valamivel jobb, mint az alsó kategória, és még nem is horribilis összegeket kérnek érte.) A többi viszonylag korrekt, de mint az köztudott, játékra gépet venni távolról sem olcsó, legalábbis akkor nem, ha "minél magasabb grafikán" akarsz játszani, de ezen a gépen vélhetőleg minimumon tudnál pl bf3 azni is teljesen élvezhető sebesség mellett.

2012. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!