Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép, még körülbelü...

Ez a számítógép, még körülbelül meddig lesz elég, játékokat tekintve?

Figyelt kérdés

AMD Athlon X2 2.4Ghz

3 GB DDR3 ram

Gigabyte M56-S3 alaplap

nVidiga GeForce 9600GT (G92, 670Mhz, 1800Mhz)

160+80Gb Seagate winchester

Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lesz még elég? Nincs pénzem újra, ezt sem egyben vettem, hanem egyenként fejlesztettem. Skyrim, Metro 2033, BF3, Crysis 2, elég szépen mennek. Amikor azt mondom hogy játszani akarok, nem arra gondolok hogy atom csilivili legyen 8000 FPS-el, hanem arra, hogy minimumon, hozzon legalább 20 FPS-t.


2012. aug. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A videókárya nem egy mai darab,de azértmég viszonylag jó a teljesítménye.A 2 magos processzor se egy nagy durranás,de még talán egy darabig jó lesz,de már egyre több játékot kezdnek el 4 magra optimizálni,persze ez nem azt jelenti,hogy két magon nem fog menni,csak lassacskán kevés lesz az a 2 mag.RAM-ból talán még raknék 1 GB-ot,ha engedné a pénztárcám.
2012. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Részemről is meglepő, hogy egy 4-5 éves videokártya a mai napig versenyékes, és talán még tovább is.
2012. aug. 29. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez egy nagyon jó videokártya volt,még most is,csak a GDDR3-as memóriavezérlő fogja vissza egy kicsit.
2012. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha neked 20fps elég akkor mi a baj?:)

néz meg olyan kérdéseket ahhol Full HD Ultra n 40, 60 fps ek miat panaszkodnak

vagy nézd meg cod osokat akiknek minimum 250, 333fps kell

:)

2012. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez így van.Nemrég volt egy kérdés,ahol a csávónak,volt egy HD7850-es VGA-ja,és BF3 multiba volt stabil 35 FPS e.És el kezdte fikázni a ,hogy mennyire sz@r,és hogy mindjárt kiveti :))
2012. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok az olyanoktól, akiknek anyuci a seggük alá tolja a 100-150 ezer forintos gépet, aztán vagy menőzik vele, csak siránkozik, ahogy már te is leírtad. Ja, még ezt szokták csinálni: Van egy hiper-szuper gép, ami biztos, hogy mindent visz, de azért megkérdezik, hogy mindenki lássa, nekik milyen jó gépük van. Hányingerem van az ilyenektől. De visszatérve a kérdéshez, köszönöm a válaszokat ismét, reménykedtem benne, hogy nem vagyok naív. De ezt a kártyát, 10e forintért vettem, és hihetetlenül nagy teljesítményt nyújt, az árához képest.
2012. aug. 29. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen igazad van. :))
2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!