Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek milyen VGA-ja van, és...

Kinek milyen VGA-ja van, és mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Shappire HD 6770 Vapor-X 1Gb GDDR5-ös van, a véleményem, hogy csendes, hűs kártya még ebben a nyári dögmelegben is. Játékok terén eddig nem kellett kompromisszumokat kötnöm, igaz nem FullHD-ban sőt még csak HD-ban sem játszok, szóval nekem megfelel, majd jövőre váltok egy 8xxx-es sorozató radeonra már ha lesz 8xxx-es radeon :D
2012. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesz :)


Egy gigabyte HD 6850-es.

[link]

Az első modell gariba vissza ment, a mostani jó, csak hangos.

2012. aug. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt egy Ati Radeon HD Gigabyte 5770-es, ami tönkre ment, most nem tudom vagy a ventilátorral van a baj vagy maga a kártyával. Állandóan túl melegszik felmegy 90-100 fokosra, és fura sziszegő hangot adki.Szóval egy kalapszar a hűtése,most egy Sapphire 3650-es van benne a régi és még mindig megy. Szinte tökéletes a hűtése, max 55-56 fokra megy fel. Legközelebb nem veszek még egy Gigabytos terméket az biztos.
2012. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld!

Hát a GB-s termékeket jobb kerülni! :) Nekem egy GB alaplapom volt és kb egy év után megadta magát, soha többé nem veszek GB-t csak Asrock-ot! :D

2012. aug. 27. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most Asrock alaplapom van: 970 Extreme4 és kiváló eddig.

Az egyik haveromnak is Gigabyte 5770-es van és neki is szar volt a hűtése még most se az igazi, csak úgy tudta megcsinálni hogy alúra is rakott egy ventillátor hogy ott is hűtcse, azt mondta igy nagyjából rendben van, de nem biztos hogy sokáig birja. Szóval tényleg sz*rok a Gb termékek.

2012. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!