Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kezeli filmként a...

Kuszko kérdése:

Miért kezeli filmként a DVD-ket így az XBOX-om?

Figyelt kérdés
XBOX 360 Slim-emhez (flashelt) vettem egy hd monitor kábelt, és miután behelyezem a dvd-t (legyen szó akármilyen játékról) nem az van ott hogy pl. Play for Fifa 12, hanem hogy Play DVD, és ha rányomok, az XBOX film lejátszási panelét hozza elő. Ez miért van? Hogy tudok ezen változtatni? TV-n futott minden játék rendesen, csak a TV-m túl kicsi ezért akartam monitorra váltani..

2012. aug. 26. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a flash nem kezeli az újabb játékok tört verzióját.
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valaki tudna válaszolni értelmesen???

ott írtam le direkt, hogy eddig minden játék futott rendesen! most 1 se!

2012. aug. 26. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Flashelt xboxod van.

1.

Flashelés után felléptél az xbox live-ra és frissítetted a dashboardot?

Ha igen akkor felülírta a flasht. Mehetsz újra flasheltetni.

2.

Próbáltad eredeti játékkal? Ott mit ír ki? Ott is Play DVD-t ír ki?

Ha igen akkor tisztísd meg a DVD meghajtót, vagy a lemezt. Ha nem sikerül akkor elképzelhető, hogy a meghajtó kezd tönkremenni.

2012. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezért ma kipróbálom megint tv-n, amúgy meg 2 hete vettem a gépet, 2 hete is flashelték ki, eddig semmi baja nem volt. Mindent tökéletesen vitt, és amúgy nem léptem be a XBOX Live-ba, nem frissítettem semmit :)
2012. aug. 27. 00:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már te ennyire okoskodsz, akkor hagy mondjam el, hogy nem kell Live-ra menni egy frissítésért... Ha beraksz egy játékot, és régebbi flash van rajta, akkor nem viszi a játékot. Megkérdezi, hogy frissíted-e a Dashboardot, ha az igenre nyomsz, akkor mehetsz újraflasheltetni!
2012. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kipróbáltam tv-n mennek a játékok, monitor kábelen egy se :D

valami ötlet, megoldás? :)

2012. aug. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!