Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem működik a pendrive...

Mért nem működik a pendrive om? Alig 1 hete vettük eddig működött mindig leválasztottam de most semmi (többi lent)

Figyelt kérdés
eddig rendesen működött de ma ráraktam egy másik gépre mindent rendesen megcsináltam leválasztottam meg minden és azóta nem működik rádugom a gépre de nem csinál semmit nem jelenik meg a biztonságos eltávolítás a tálcán és a sajátgépben sem jelenik meg 8 gigás Hp pendrive ről van szó könyörgöm válaszoljatok itthol nem merek szólni róla senkinek se

2012. aug. 24. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem látja a Windows azt az USB portot? Nézd meg Total Commanderrel. Ha nem, próbáld másik porttal.
2012. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másik gépről fertőzést kaphatott, a Windows letiltotta. Conficker és INF/Autorun féreg a legveszélyesebb.
2012. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha fertőzést kapott akkor mit csináljak? a 21:22 esnek pedig már mind a 4 helyre bedugtam de eggyik sem
2012. aug. 24. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy XP telepítő CD-d, akkor bootolj a CD-ről úgy, mint ha telepíteni akarnál. A pendrive legyen a géphez csatlakoztatva. Amikor a particionálási lehetőséghez érsz, akkor menj legalulra, ott lesz a pendrive. Töröld, majd hozd létre a pendriveon a particiót, utána Enter, formázd le, de ne gyors formázással és amikor elkezdené másolni a fájlokat, kapcsold ki a gépet. Indítsd újra a gépet, vedd ki a telepítő lemezt, amikor a rendszer feláll, látnia kell a pendriveot.
2012. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi még nem néztem meg de felmerült még valami főleg filmek vannak rajta de este amikor filmet akartam volna nézni róla bedugtam a dvd be de nem történt semmi nem észlelte erre tudnátok valamit mondani kipurcant volna a pendrive?
2012. aug. 25. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a számítógép nem látja, akkor természetes, hogy a DVD lejátszó sem látja. Bootolj egy telepítő CD-ről és formázd le.
2012. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!