Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés
[link] Mai generációs játékokat vinné gond nélkül ?

2012. aug. 24. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán elviszi őket!

Még a BF3 is elmegy LOW-n a Crysis 2 meg Mediumon :)

2012. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vinné simán :)
2012. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem hasonló "erejű" asztali gépem van és Skyrim maxon megy. Ezzel meg el is mondtam mindent.
2012. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem vennék még egyszer laptopot az biztos. Volt egy ASUS laptopom (2,2 GHz kétmagos AMD proci, 512mb ati videokártya hogy pontosan milyen az passz, 4GB ram) és folyamatosan szervizbe kellett hordanom, mert egy kicsit nagyobb megterhelés alatt - na persze a san andreas úgy szaggatott rajta mint a **** -, 100 Celsius fokon volt a proci. Kétszer főtt meg az alaplap, egyszer a vinyónak lett annyi. Kicsit erősebb asztali gépemen (2,8GHz Core2Duo -mostanában 3,36Ghz-en üzemen Overclockolotam) 512MB Geforce 9500GT, 4GB ram) a san andreas még frapsozás közben sem szaggat, és a proci + 20%-al terhelve üzemel maximum 61 Celsiuson már több mint 3 éve. Ja, és sokkal olcsóbb is volt mint a gyengébb laptop.


Szubjektív véleményem szerint a laptop praktikus, de nem játékra, konvertálásra való.

2012. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de ebben 4 magos proci van meg etalon videokártya, és lehet bővíteni a ramot is. Amúgy asusról sok szart hallottam és nekem asztali gépem van, de azt nem tudnám elhordani suliba autocadezni..:D ja és egy szar az asztali gépem, és ha újitani akarnám, akkor alaplapot kellene cserélnem, procit, memóriát, stb..a videokártyám az egy ati radeon hd 4600-as, 1gigás, az egyedül jó benne
2012. aug. 26. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
értelek, de ezeknél a laptopoknál általában a gyári hűtés semmit nem ér, és mindig gond van velük ezáltal. Haverjaimtól is hallom mostanában. Bár hamarabb hallottam volna; biztos nem vásároltam volna soha laptopot.
2012. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
amugy első dolgom lenne vásárolni alá egy olyan hűtő panelt amiben van 5 ventilátor
2012. aug. 26. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem 4 magos a processzor hanem 2 csak fel van osztva de fizikailag 2 magos!
2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de attól még 4 szer 2,3 ghz nem ?
2012. aug. 26. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. 2x 2.4ghz. Csak ugye 4 szálon fut. De attól mèg a virtuális magokat is a két fizikai mag kezeli. Röviden jobb mint a sima két magos de azért nem ér fel 4 fizikai maggal!
2012. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!