Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul a második...

Miért nem indul a második merevlemezzel?

Figyelt kérdés
Már korábban írtam,hogy van az asztali pc-ben egy SATA merevlemez és beszeretnék tenni mellé egy régebbi IDE merevlemezt.Azt írták,mivel másik gépből szedtem ki,nem kell particionálni és formázni,mert már megvan és hogy lehet használni operációs rendszer nélkül is mint adattároló.Igen,ez a merevl. valóban használatban volt.Nos összekötöttem a táppal,aminek a zsinórja ugye belecsatlakozik a vezér vinyóra is,a jumpert slavre raktam.A fő vinyó egyébként C meghajtó, a DVD író/olvasó pedig a D meghajtó.Amikor beszereltem és beindítottam a gépet,akkor a BIOS-ról írt valamit,meg a Win. XP eredeti cd-jét kérte.Légyszi segítsetek,én meg amatőr vagyok,de ha részletesen valaki eltudná magyarázni mit csináljak,vagy mit rontottam el, megtudnám csinálni.Előre is nagyon köszönöm
2012. aug. 24. 16:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget :((((
2012. aug. 25. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!