Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire gáz ez a...

Szerintetek mennyire gáz ez a hőmérséklet? (kép a leírásban) Illetve mit tudok tenni hogy csökkenjen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 24. 15:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim,nincs barátnőm,nem szeretem a sört és már voltam a balatonon az idén.

ezért a gépért én keményen meg dolgoztam,a szemétben gázoltam mert ez volt a munkám szóval szeretném aggodalmak nélkül ki élvezni=)

2012. aug. 24. 16:41
 12/29 anonim ***** válasza:

Pedig normális minöségü kell "sajnos"

Géped 300W is elviné csak legyen minöségi és megfelelöen felszerelt hát igen 10 fele kezdodnek

2012. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Amugy mire használod?

Mert ez nem játékos konfig

2012. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Hazardteam ***** válasza:
Jó de basszus katlan van.. Mondjuk, ha bírod:) Ha van olyan kis ventid valahol, az sokat segít, volt alkalmam kipróbálni. Annyi, hogy rásegítesz a kis ventiknek vele. Nálam ilyen időben kb. laza 10 fokokkal lejjebb mennek a hőmérsékletek tőle általában alkatrészenként a kisebbik fokozaton.
2012. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Én nem veszélyeztetném gépet hogy tönkre mehesen bármikor azzal a táppal

fx 8 - 40ezer

alaplap - 20ezer

merevlemez 20ezer

videokártya 10ezer

akor még ram is van az is pénz...

szóval és tápról nem is beszélve nem mintha érdekelne egy roszminöségü táp bárkit is de hát a tiéd és pénzbe került

én töröltem kérdést listámról

hazardteam nagyon elkalandozot lényegtöl...

ugráló hömérséklet nem szimplán melegedéstöl van...

melesleg ha nemtudja megoldani vagy kosz mene csak gépbe

amugy pedig ha nem dolgozol procival se vga val nem játszol akkor alapjában nem fognak túl melegedni

.

csak a táptól tönkre meni...

és új gépet venni nemhiszem hogy bárki is akarna

ha tudod vetesd visza tápot

vagy ad el hisz van hozá minden nem? garancia is szóval majd bolti áron elathatod

és akkor 10ezer körül vehetsz egy Chieftec CTG 400W vagy FSP Hexa 400W

még hd 7970 el is elmene gép (250W)

de gondolom olyant sose teszel bele meg nem is kell olyan mert aligha 3D tervezel profi szinten és hasonlók

(csak tipp nemtudom:) )

2012. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nemtudom, de azt igen, hogy 50fok az nem sok.. :D pláne ilyen melegbe, nekem is akörül van átlag 49-51.. ha komolyabb hűtők lennének benn nyilván nem ennyi lenne, feltételezem neki sincs, viszont az igaz, hogy eléggé zárt az a ház :)) lehet az is az oka a melegedésnek... de én 80ig nem pánikolnék :D de ha gondolod kérdezd meg valami ehhez szakosodott oldalon :) teszem azt prohardver.. vagy lehet még gépigényen is tudnának vmi okosat mondani, sőt:)
2012. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Annak üzenem aki azt mondta hogy ez nem játékos konfig:

Miért ne lenne az 8gb rammal 1 terra helyel és 8 maggal+2gb videokártya?

A hőfokot google crome használata mellett mértem. Akartam játszani is de nem mertem kockáztatni ilyen értékek mellett.

Van egy power suply nevű tápom a másik gépembe szerintetek ha azt berakom megszűnik a probléma?

2012. aug. 24. 18:16
 18/29 anonim ***** válasza:

én ilyen alap értékek mellett tolom most a Spec Ops: The Line-t fullon..:) az előtt meg a Sniper Elite V2-t high-on.. lett valami baja? nem

ha FX 8120/8150-re érted a 8magot akkor az csak 4db fizikai mag:) nem 8

2012. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

És ezt honann gondolod hogy csak 4 fizikai mag van benne?

link ilyesmit tudsz küldeni?

mert akkor átverve érezhetem magam ha ez így van mert ennyi erővel vehetem volna 4 magosat is...

2012. aug. 25. 09:15
 20/29 Hazardteam ***** válasza:

"az AMD, a Bulldozer Architektúrát még valamikor 2006-ban elkezdte fejleszteni, amiről eleinte még nem sokat lehetett tudni, de ahogy telt múlt az idő, egyre több információ látott napvilágot. Szépen kiderült hogy ez a felépítés merőben más lesz, mint amit az AMD korábban alkalmazott CPU-inál. Kiderült, hogy erre az architektúrára épülő processzorok támogatni fogják a Multi-Threading-et, azaz a többszálúságot, ami annyit tesz, hogy egy időben párhuzamosan 2 szál osztozik az erőforrásokon, ezzel is próbálva az üres órajel ciklusokat kitölteni, s hatékonyabbá tenni a feldolgozást

A megoldás nem egyedi, hiszen már korábban az Intel is alkalmazta ezt 2002-ben a Pentium4-es CPU-inál, Hyper Threading formájában!

Persze az Intel megoldásához képest az AMD merőben más felépítést használt! A Bulldozer architektúrális processzorok két szorosan összekapcsolt integer magot tartalmaznak, s ezt a két összekapcsolt magot hívjuk egy modulnak! Ezek az Integer magok rendelkeznek saját L1 Cache memóriával, de az L2 Cache-en és az FPU-n osztozniuk kell!

Tehát a Bulldozer CPU-k esetében, mint a CPU mag fogalom már megszűnt, és inkább modul név vette át a helyét. Mivel a legerősebb Bulldozer CPU-kba 4 ilyen modul található, nem nehéz akkor kitalálni, hogy összesen 8 integer magot tartalmaznak ezek a CPU-k! Ezeket, a magokat az AMD Zambezi-nek keresztelte el"

2012. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!