Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Sapphire Radeon HD7750...

Egy Sapphire Radeon HD7750 VGA-val megbirkózna ez a táp?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A HD7750 keveset fogyaszt. Menne vele, de hosszútávra azzal a táppal nem terveznék.
2012. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondod hogy nyugodtan megvehetem a hd7750-et?

Egyébként most tették bele ezt a tápot mert az előző felmondta a szolgálatot a VGA-val együtt

2012. aug. 23. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Haha :D vedd ki a tápot és dobd a képükbe akik úgy döntöttek gondolom vmi pc boltban, hogy na ez majd jó lesz.

Vegyél egy fps hexa/chieftec 400ast ami valószínű ennél 2-4ezerrel drágább lesz de biztosabb, hogy nem lesz még egyszer ilyen.

2012. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Noname tápot ne vegyél.

Chieftech,FSP,Corsair ezek közül szemezgess.

2012. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként most tették bele ezt a tápot mert az előző felmondta a szolgálatot a VGA-val együtt"


Valószinűleg kb ugyanez a "minőség" volt előtte is...

2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Àrammal játszadoztak azért romlott el ezt is kérdezés nélkül tették a gépbe . De akkor egy darabig jó less a he7750-hez? Mert most nincs pénzem még egy tápra
2012. aug. 23. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs valami nagy étvágya a 7750-nek szóval valószínű elviselhető egy ideig, sőt talán évekig is menne de mivel te már amúgy is átélted milyen ha egy szar táp elviszi a gépet :D minél hamarabb vegyél egy jobbat.
2012. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy lesz:) Hát igen én már csak tudom több kárt csinál mint hasznot

Köszi a segítséget

2012. aug. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!