Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó konfig?

Szerintetek jó konfig?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 22. 21:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ebbe is van venti és sharkoonba is csak egy van, de én abba is vennék még egyet hátulra.De mvel m-techről nincs sok infó ezért én is sharkoont vennék.
2012. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 TOXIC. ***** válasza:

Jajmár mindenki a sharkoon vaya-val jön állandóan, pedig olyan csúnya...

Az igaz, hogy jól jönne egy szellőzőbb ház, ha mondjuk a cpu-n bekapcsol a turbo, vagy ha húzni akarsz valamit.

2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó konfig, de az igaz, hogy a négymagos intelek gyorsabbak még a 8magos AMD-knél is
2012. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
már idegesít hogy mindenki ezzel jön hogy jajj az intel így meg úgy...igaz hogy a felsőkategóriát ő uralja, de aki csak 150k-t tud költeni gépre, annak valószínűleg nem lesz i5-ös procija(legalábbis ha még akar egy épkézláb vga-t is). nekem úgymond csórónak megfelel egy ilyen, és tudtommal ez is elég minden mai programhoz és játékhoz
2012. aug. 23. 07:43
 26/26 anonim ***** válasza:

De igazából nem független 8magos az FX 6100 igazából nem független hatmagos mert két-két mag osztozik egy fpu val tehát egy 4magos phenom 965el van kb erősségben csak újabb, jövő biztosabb tech.

Nem olvastátok amit írtam?

2012. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!