Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet összekötni tv-t...

Bence255 kérdése:

Hogyan lehet összekötni tv-t laptoppal? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a laptopon minden van hdmi stb d-sub a tv-n csak d-sub meg svideo svideoval nagyon rossza kép d-sub meg tüskés a tv-n a laptopon meg lyukas és olyan kábelt vettem aminek mind 2 vége tüskés hogyan oldanátok ezt meg van olyan d-sub kábel aminek eggyik vége lyukas másik tüskés?? :S előre is nagyon köszönöm

2012. aug. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Van bezony. :)

2012. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogj egy dsub to dsub kábelt és azzal kösd be utána állítsd be a tv-t a natív felbontására és akkor nem lesz ronda a kép nem mellesleg nem árt néha írásjeleket használni mert amit látod ez így teljesen olvashatatlan és összefolyik
2012. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ilyet vettem ma amit az első kommentbe van de amit a tv hez csatlakoztatnék a lyukas az nem megy bele mert a kábelen sok lyuk van pont mint a képen de a tv bemeneten csak 2 sor tüske van kérlek segítsetek :S
2012. aug. 22. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem RS232-port lesz, tuti videocsatlakozó? Milyen TV?
2012. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen az az rs lesz az a 2 soros nem tudom h video csatlakozo -e lg tv :D nem tudom a típust de körbenézek pillanat
2012. aug. 22. 15:06
 6/7 A kérdező kommentje:
na levettem a falról :D az istenért nem találtam hogy milyen tv csak annyit tudok h lg és ilyen portok vannak: RS232c és DVI RGB input meg az s-video 2 scart ant és ennyi kb
2012. aug. 22. 15:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Van valami ötleted?? :S
2012. aug. 22. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!