Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok tabletszakértőt,...

Hol találok tabletszakértőt, aki segít, hogy ipad, ipad2, andoid vagy milyen tabletet lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Valahogy nem jutok dűlőre...
2012. aug. 21. 14:42
 1/7 anonim válasza:
Azt nem tudom hol találsz szakértőt, viszont azt tudom hogy az iPad a legjobb tablet amit vehetsz. Nekem iPad 2-m van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig már több mint egy éves. Apukámnak Samsung Galaxy Tab-je van, és az is nagyon jó, de sokkal problémásabb használni, akadozósabb, megbízhatatlanabbak az alkalmazások, cserébe nagyobb szabadságot ad hogy mit tehetsz rá. Én az iPad-re szavazok.
2012. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

Nekem iPad2-m van. Használok Androidos eszközöket is.

Ha csak email/böngészés a cél, akkor mindegy, hogy mit veszel. Ha ennél többet szeretnél, akkor bármi márkás, normális Androidos tablet.

2012. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

én azért szeretem ipadet, mert mindent lehet vele csinálni. vérnyomásmérő, egészségi dolgok, tv irányítás, helikopter, falon mászó autó, ezért én is az ipadra szavazok. a jailbreakkel meg maga az álom.( én csak a cydia miatt jailbreakeltem, szeretem támogatni a fejlesztőket)

csak a sok hülye, akinek nincs honnan tudná, hogy mire jó??

nekem samsung galaxy s2 öm van , néha lefagy, e az ipad 1 év alatt egyszer akadt ki, és ki se kellet kapcsolni, csak megnyomni a home gombot, és már használhatod. nehogy vmi. samsung szart vegyél!!!!

a minőséget meg kell fizetni.

( várom a kedves androidosok pontozàsát)

2012. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Nekem iPad2-m van.

Copy/Paste maga a rémálom.

Rendszeresen újra kell indítanom, mert belassul, nem kapcsolódik WiFihez, nem tölti le a leveleimet, nem talál ki internetre, stb.

Csak az iPad miatt plusz egy töltőt kell cipelnem, minden mást tudok ugyanazzal a töltővel tölteni.

Hogy a Samsung szar-e, és hogy az iPad képviseli-e a minőséget, arról meg annyit, hogy a borítás és az akkumulátor kivételével a Samsung gyártja az iPad-eket...

2012. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tök jó tanuld meg kezelni
2012. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mindenki isteníti az ipadot, de annak is sok hibája van:

nem játszik le flasht

csak appstore-ból lehet alkalmazásokat telepíteni

szar a beállítások menü

drága

rendesen csak jailbreakkel használni

2012. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az egész felülete olyan csillogós gagyi kínai szirupos szar

ha frissíted akkor mindig jóval lassabb lesz a rendszer, természetesen a régebbi rendszert nem rakhatod rá vissza -vegyél újat köcsög-


a többi dologban am tényleg nagyon jó

2012. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!