Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az USB jel mellett...

Mit jelent az USB jel mellett egy +?

Figyelt kérdés

Vettem egy új laptopot rajta 2 db USB3 csati van azt az USB jel melletti SS jelzi, azt tudom.

De a 3. USB-n a jel mellett egy + van. Azt hittem, hogy ezen a porton kikapcsolt állapotban is lehet USB eszközt tölteni (pl telefont) de nem, kikapcsolt állapotban nincs áram alatt...

A 4. port eSATA-val van egyben, azon az USB jelen át egy villám van ezen tudom tölteni kikapcsolva is a telefont.


De akkor mit tud az "USB+" ?



2012. aug. 21. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom van hozzá leírás
2012. aug. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ez az igen gyenge agyadnak most meglepő lesz, de ha lett volna hozzá leírás, amiben ez szerepel, és ha a google adott volna találatot rá, akkor ez a kérdés nem születik meg.
2012. aug. 21. 06:11
 3/7 slakat ***** válasza:
100%

Én ezt a leírást találtam hozzá:

"USB Plus


Az USB Plus (USB+) sorozat termékei lehetővé teszik 12V és/vagy 24V tápfeszültség igényű USB perifériák (nyomtatók, szkennerek stb.) csatlakoztatását külön tápegység használata nélkül. Az USB+ csatlakozók a standard USB vonalakon kívül a 12V vagy 24V tápfeszültség átvitelét is biztosítják. A USB+ csatlakozók mechanikai felépítése lehetővé teszi standard USB eszközök csatlakozását is, amennyiben a 12V vagy 24V külön tápfeszültségre nincs szükség."


[link]

2012. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindegyikhez adnak ha újonnan veszed a boltban, max nem papíron, hanem cd-n
2012. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látom nagyon kötekedős kedvedben vagy, de ismét el kell szomorítsalak: Volt hozzá leírás (mielőtt belekötsz: magyar nyelven, papírra nyomtatva) de ez az információ nem szerepelt benne.

Ismétlem csak a te kedvedért: Ha lett volna hozzá olyan leírás amiben ez benne van nem kérdezem meg. Nem volt hozzá olyan leírás, amiben benne lett volna. Amiben nem volt benne, olyat adtak hozzá.

2012. aug. 21. 08:14
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló (Slakat) :

Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz! :-) Nem is hallottam még ilyenről, hogy 12 vagy 24 volt közlekedne az USB-n. Egyszer valamire jó lesz :)

2012. aug. 21. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:

papíron csak ilyen kis rövid, semmirevalót szoktak általában adni (bár az enyémhez azért elég jót adtak), a részletes leírást angolul adják cd-n vagy méginkább a netről kell leszedni


hátha még kelleni fog :)

2012. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!