Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire figyeljek monitor vásásrl...

Mire figyeljek monitor vásásrlásnál?

Figyelt kérdés

Most készülök egy uj monitort venni,de nem tudom mire kell figyelni ilyenkor.Internetröl akarom rendelni és nem akarok olyat ami oldalrol nézve elsötétedik,ez hogy tudom meghatározni,mitöl függ ez?


Elnézést ha nem érthető amit irtam de nem tudom jobban elmagyarázni :)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. aug. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg, hogy mennyit szánnál rá. IPS-paneles monitor az, ami neked kell. LG illetve a DELL termékpalettáján van ilyen. A legolcsóbb az LG IPS226V-PN típusú monitora, 21.5", FullHD felbontás, IPS panel, 8ms válaszidő.
2012. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És az ár lemaradt... 41k-ért vesztegetik.
2012. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Psyho ***** válasza:

Boskonak +1.


Illetve nem tudom hogy érdekelnek-e ilyen lehetőségek, de jó árban vannak tv-monitorok is manapság. Egy 21,5 colos Tv-monitor egy kisebb szobában. (Én egy 3x5-ös szobában vagyok) Bőven megfelelő.


Ebben az esetben az LG M2252D-PZ egy jó választás. 52ezerért vesztegetik. Ezen felül a szokásos Full HD, 5ms válaszidő és IPS panel.

2012. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!