Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi miatt állhat le agresszíven...

Mi miatt állhat le agresszíven egy laptop?

Figyelt kérdés

ha nem proci melegedik túl és látszólag a videokártya sem ( everest szerint ) a gép egy dell inspiron n5110 core i7 vga->nvidia 525m 8gb ram, 500 gb hdd hintachi vagy mi asszem.

csak úgy lelövi magát és újraindul 2 másodpercre rá...

általános dolgokra használom + photoshop ami megterhelheti, de nem csak a közbe száll el...


2012. aug. 17. 20:25
1 2
 1/11 cianidetil ***** válasza:

Ezt így látatlanban nagyon nehéz megmondani.sok minden okozhatja.Hibás aksi,rossz bios beállítás,hardverütközés,hibás frissítés......stb

Milyen oprendszer,mennyi bit?és erről a kilövésről,ha lehet kicsit bővebbe!Milyen tüneteket produkál?kiír valamit,vagy csak egyszerűen leáll?rendes kilépéssel áll le?vagy csak kikapcsol?

2012. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom felidegesítetted azért lett agresszív. Örülj neki, hogy nem nyírt ki.. :P
2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát lehet felidegesítettem, de ne kötekedjen velem mert elpecsázom :D...

biost tegnap mikor előjött a hiba rögtön eszembe jutott mondom megpróbálom. 1 hónapja vt ilyen miatt szervízben, hűtőrendszert cseréltek azóta most jött elő a probléma megint. Előtte 1 évig semmi, tavaly ballagási a gép...

és akkor még játszottam is rajta... manapság nem...

akksit ki is vettem hátha az... de ki is be is tett aksival előjön a hiba kb 1 másfél óránként... néha 2 vagy kicsit többet is megy...

tünetileg semmi... csak úgy semmi előjel nélkül páff elfeketedik minden és levan kapcsolódva.. majd elindul a 0ról a gép és behozza h nem helyesen állt le bla bla bla...

2012. aug. 17. 21:52
 4/11 cianidetil ***** válasza:

Ez nekem valami kontakthibának tűnik.Tápod kábele nincs megtörve?vagy próbáld csak akksiról.ha nem produkálja akkor a táp a hunyó.ha akkor is ,akkor lövésem sincs.ez nem kék halál,tehát nem lehet rendszerhiba,csak valami érintkezési.

(Szerintem)

2012. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem, hát figy ált ugy szoktam használni h áramról de benn az aksi. namost akkor ha a tápkábel hibát produkál akkor létrejöhet így is h benn az aksi ? akk tovább kellene élnie aksiról nem ?
2012. aug. 17. 22:07
 6/11 cianidetil ***** válasza:
Ha zárlatos a tápod,akkor az akssit is rövidre zárja.A puding próbája az evés.Használd akksiról,csak töltéshez dugd be a tápot,és csak kikapcsolva töltsd.ha így nem produkálja,akkor ez a gond.ha így is ,akkor szerviz.
2012. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, okés megpróbálom a dolgot
2012. aug. 17. 22:21
 8/11 A kérdező kommentje:
másra tudsz gondolni esetleg? ram hiba ? hdd ? vga ?
2012. aug. 17. 22:21
 9/11 cianidetil ***** válasza:
Ha ezek hibásak lennének,hibakóddal állna le a gép.nem csak egyszerűen kikapcsolna,hanem kapnál egy hibakódot,és neked kell újra indítani.Ezeket nem produkálja.Túlmelegedés nem lehet,mert akkor igaz,hogy azonnal kikapcsol,de nem indul újra.Csak pörögnek a ventik,és amíg le nem hűl,be sem tudod kapcsolni.ez is kilőve.én csak valami zárlatra tudok következtetni.
2012. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megcsináltam a dell diagnosztikát, és mindenre pipát ír, mégis leoffol a gép... akár bennevan az aksi akár nincs, akár aksiról akár nem
2012. aug. 18. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!