Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Photoshophoz az AMD CPU jobb...

Photoshophoz az AMD CPU jobb választásnak bizonyul mint az Intel?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 17. 11:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy nem tudok,így is átléptem a keretemet!
2012. aug. 17. 12:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Igaz, a 8150 nem éri meg az árát, de az árán én magam is i5-ről beszéltem.

A 8120 már más tészta, az árán nem nagyon kapsz i5-öt,

ráadásul még tuningolható is, amit az olcsóbb SB/IB i5-ökről nem mondhatok el. Szóval ilyen árban jobban jársz ezzel, hacsak hardverapróról nem vadászol egy jobb sandy/ivy i5-öt.

2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Hart,még csak annyit kérdeznék tőled,hogy a gépet inkább képszerkesztésre,videófeldolgozástra használnám.(Adoble Photoshop,Adoble premiere)Az a kérdés,hogy hogy boldogulna ezekkel a feladatokkal az AMD FX 8120?Szerinted érdemes megvenni?Jól fog teljesíteni?(ne haragudj,ha esetleg fenntartlak,vagy zavarlak)
2012. aug. 17. 12:33
 14/15 A kérdező kommentje:
Na ezt nem ide akartam :))
2012. aug. 17. 12:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha video szerkesztés/vágás + mellette photoshop is menne akkor FX 8120.A többszálúság ilyen téren fontosabb.Az intelnek meg ha jól tudom nincs 8 magos procija.Ha mellette játszani is akarsz egy kicsit és nem fontos az a +5fps akkor mindenképpen AMD a jobb választás.
2012. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!