Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processor a jobb/olcsóbb?

Melyik processor a jobb/olcsóbb?

Figyelt kérdés
most akarok venni egy processort... tudna valaki segíteni h melyik éri meg jobban vásárolni : egy i3 vagy i5 vagy ezek áráért esetlek lelek jobbat is esetleg olcsóbban? (notebookba)

2012. aug. 13. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell akkor i5 de csak akkor vegyél laptopba ha van benne vga is mert az integráltal nem fogsz. De am egy asztali pc jobb lenne ha játékra kell mert az jobb élményt nyújt.
2012. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen játtékra is kell... de az asztali gépem már eléggé elavult és mivel most megyek fősulira notebook kell... és [link] ajánlották és csak azért kérdezem hogy nem tudn=k e lefaragni kicsit az árból esetleg ha veszek egy olcsóbb de ugyan olyan teljesítményü proc.t
2012. aug. 13. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet lefaragni de ha télleg játszani is akarsz vele akkor inkább ezt vedd! De majd nézek hátha találok egy olcsóbbat!
2012. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert am mennyit szánnál laptopra?
2012. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát végig néztem de ennél olcsóbban csak i3 van meg még gyengébbek i5 meg már csak olyan van amibe integrált vga van az meg nem jó! :/ De én ezt venném meg mert marha jó laptop!
2012. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
160 körül gondolkodtam szóval ugylátom ezt fogom megvenni... nekem is jó vételnek tünik
2012. aug. 14. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt vedd meg ez nagyon király ennél olcsóbban meg nincs egy sem. Vagyis van csak az mind szar.
2012. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!