Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom átrakni pc-re a...

Hogyan tudom átrakni pc-re a video camera által készített filmet?

Figyelt kérdés

SONY DCR-HC35 Handycamera.Egyszerűen nem jövök rá, hogyan tudnám ezt megoldani. Adtak hozzá egy telepítő lemezt, mindenféle szoftvereket install-ál, de mégsem látja magát a filmet. Sőtz, a Sajátgép-ben a Win sem látja magát a camerát, csak közli, hogy van valami az usb-porton, ami valószínűleg nem fog megfelelően működni?!?!

Tudsz segíteni?


2009. júl. 22. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobb minőségben firewire /iLink/kábellel tudnád áttenni.Ehhez lenni kellene a számítógépeden firewire bemenetnek.Ha nincs ilyen,USB-n átviheted ha van hozzá kábel és a mellékelt programok fel vannak téve.Más programmal ne is próbálkozz,csak azok tudják kezelni.Bár használtam valamikor ilyet,de én is csak a használati alapos böngészése után boldogultam.

[link]

[link]

2009. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha, Köszi!

A saját szoftvereit tettem fel, de nem boldogul velük. Nekiülök és átrágom magam a használatin, hátha az segít.......:P

2009. júl. 23. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Amire szükséged van az a CD-n lehet,mert ebből nem derül ki.Ha asztali PC-d van,szabad kártyahellyel tehetnél bele egy firewire kártyát,akkor akár a Movie Maker-rel is át lehetne vinni.

[link]

/csak példának/

2009. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
áááááá..........köszönöm! A másik gépemben pont ilyen kártya figyel, csak ott meg a VGA- rosszalkodik mostanság, de megpróbálom este! Úgy tűnik, hogy símán USB-n keresztül nem megy a netezős gépemen a művelet..............köszi a tanácsokat!
2009. júl. 23. 14:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönet!Megoldódott, a másik gépre FireWire kábellel gyönyörűen felcsúszott a cucc, még a camera szoftvereire sem volt szükség, a Win MouvieMaker automatice megoldotta a dolgot!...::D
2009. júl. 26. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Na,szuper! :)

Sok sikert a továbbiakhoz is.

2009. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!