Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most tervezem nyomtato vásárlá...

Most tervezem nyomtato vásárlását! Mit tanácsoltok milyet vegyek? Olcsot szeretnék! Arra használnám hogy néha a gyerekröl készitett képeket kinyomtassuk

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tintasugarasat szeretnél, ajánlani tudom az Epson SX100-as sorozatot (a legolcsóbb azt hiszem most a SX115, olyan 11.000 Ft körül) már persze ha scannerrel együtt szeretnéd. Ha igen, ez éri meg a legjobban: egy komplett garnitúra (utángyártott) patron 2000 Ft (500 Ft darabja). Anyagilag ez éri meg a legjobban.
2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen olyat vegyél, amiben a színes patronok külön vannak. Amit az előző írt, az is jó. Nekem Canonom van, nagyon meg vagyok vele elégedve fotónyomtatás terén, egy patron pedig 350 Ft környékén van bele.
2011. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Epson SX105 van és teljesen meg vagyok elégedve vele. De ha ilyet veszel akkor vigyázz, mert előfordulhat, hogy az után gyártott patront nem fogadja el.
2011. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ
2011. jan. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!