Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 3570K vagy AMD...

Intel Core i5 3570K vagy AMD FX-8150?

Figyelt kérdés

Játékra, videó/kép szerkesztésre.


Gép többi része:

Processzorhoz megfelelő alaplap

Kingston HyperX Blue 1600Mhz 8Gb RAM

Asus AMD Radeon HD 7950 3Gb DirectCU II



2012. aug. 15. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és az igaz a fx-re, hogy ha húzom, akkor letilt 4 magos, és "csak" 4 magos lesz?
2012. aug. 15. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed akkor az Intel, egyébként meg AMD :D

Az AMD húzásról meg annyit, hogy ha Turbo módba kapcsolod, akkor tilt le 4 magot, és a többi fut 4,2 Ghz-n. Viszont te magad is húzhatod, akkor nem tilt le semmit..

2012. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én AMD-t ajánlok(mert olcsóbb is)a 8150-ről remélem tudod,hogy a Turboval 4,2-n azt kikapcsolva és saját kezű piszkálás után 4,6-n,kézi húzás vízhűtés mellett 5 GHz is elérhető...Ha ehhez veszel alaplapot(AM3+),akkor én az ASUS Crosshair V Formula-t ajánlom amely támogatja a 2133 MHz-s RAM-t is.Ehhez még egy csúcs VGA meg a többi- táp stb.,és teljesítmény garantálva...(én ezzel a procival és alaplappal állítottam össze gépet magamnak)
2012. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Játékra AMD, video/kép szerkesztésre i5.


Aki meg videókat szerkeszt nem hiszem hogy egy szanaszét tuningolt csodával tenné.

2012. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!