Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok egy asztali...

Hogyan tudok egy asztali gépet és egy laptopot összekötni?

Figyelt kérdés
Hogyan és mivel tudom összekötni őket? Vannak több gigabite-os cuccok az asztali gépen,amit átszeretnék rakni a laptopomra. Ezt hogy tudnám megoldani?

2012. aug. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél 32 Gigabite-s Pendrive-ot arra rá rakod a cuccokat, aztán rá dugod a laptopra és rá teszed.
2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első és egyszerű megoldás a pendrive, csak lassú. Talán ha UTP kábellel összekötöd (internet kábel), de hogy hogyan kell mappát megosztani és fájlokat átmásolni azt már nem tudom.
2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tamasoft ***** válasza:

USB kábellel is összekötheted, ez azért jobb megoldás, mert USB kábele nagyjából mindenkinek van. Csak kell hozzá egy segédprogram. pl. a total commander tökéletesen megfelel.


Hálózat menü --> közvetlen kábelkapcsolat, és a felbukkanó párbeszédpanelen ki kell választani, hogy USB. Előtte a gép megkérdezi, hogy melyik eszköz legyen a "kliens" és melyik a "szerver". Ezután szerver-kliens kapcsolatban a fájlműveletek elvégezhetőek, a fájlmásoláshoz talán legjobb.


Lehet routeren keresztül is, ha a kérdéses mappákat megosztod, a windows hálózatban lévő gépek automatikusan látják egymás megosztott mappáit.

2012. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Én szerintem előbb találnék Crosslink UTP-t a szekrényemben, mint USB-USB-t.
2012. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamasoft ***** válasza:
Kinek mi szimpatikusabb... lehetőségek hál'Istennek vannak.
2012. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!