Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintem nincs rossz gépem,...

Szerintem nincs rossz gépem, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nemértek sokat a gépekhez, de annyit tudok,hogy nincs olyan sz*r gépem.

amik benne vannak: videókártya: NVIDIA GeForce 9600 GSO 512

processzor: Intel R Pentium 4 CPU 3.00 GHz

És mégis akadozik nagyon sok játék rajta...például a Batman Arkham Asylum, ami 2007-es játék, de mégis, aztán a Mafia 2 (jó azt megértem), de érdekes hogy kevésbé akadozik,mint a Batman. Aztán egész régi vagy, kis minijátékoknál is akad. Nemértem..A videókártya nem rossz, elvileg még a Mafia 2nek is futnia kéne rendesen. Valaki tudja miért van ez? Amúgy Windows 7-em van, tervezem az XPt vissza.



2012. aug. 13. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég gyenge gép ez.

A proci elég elavult,a vid kártya sem mai.W7 valóban felesleges egy ilyen gyenge géphez.

2012. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem a legújabb hiperszuper, de volt ennél rosszabbam is, és az pl. vitte simán a Bioshockot,ami szintén 2007-es. A mostani videókarim meg jobb, mégse viszi. Müéirt?
2012. aug. 13. 23:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Sőt most jutott eszembe, hogy a Star Wars: Knights of the Old Republicot se viszi, pedig az 2004-es!
2012. aug. 13. 23:14
 4/10 Mr23 válasza:
a ramot kifelejtetted a sorozatból, ami szintén nagyon sokat dob a dolgon... de mivel a CPU-d igen öreg gondolom csak DDR1-es ram megy bele, ami lassabb jóval a maiaknál, és amúgy szerintem a grafikai beállítások minimálisra húzása, és egy új CPU sokat fog dobni a dolgon :) ja és ha régóta fenn van a win7 akkor telepítsd újra, vagy legalább egy rendszer karbantartást végezz vele
2012. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem a gép a baj nekem épp egy hajszállal rosszabb és tökéletesem megy még az Elder Scrolls skyrim.


Win 7-en valamelyik programok administrator Rightsall mennek. Jobb klick Run As Administrator, vagy Compability Win XP SP3, sok játék nem kompabilitis win xp játékkal és csak így mennek. Meg játékokban nézd meg a beálításokban nincs e bekapcsolva semmi Antilising. Mindig ki kell, hogy legyen kapcsolva. Lelasítja a gépet, a monitort frissíti de semmivel nem teszi jobbá a játékot.


Ha még így se jó nézd meg, ezt belemész egy játékba aztán Ctrl+Alt+Delete, ott Start Task manager, Performance, Resource monitor, CPU, nézd meg van e olyan program a játékon kívül ami szivja a processzort. Nálam ha megy egy játék az elviszi 60-100 százalékát de ha van más program akkor azt meg kell szüntetni és jól fog menni.


Vagy van egy program CCleaner, az letörli a felesleges fájlokat, registriket ami lassítja a gépet.

És ne feledd használni a Start Menüben, Program files, Apllications, System tools, Defragment.

2012. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A star wars azért nem megy mert windows 7-es. Csak úgy lehet játszani ha kikapcsolod benne a hangot. Vagy bekötsz egy fülhalgatót. Valamiért nem kompabilitis a win xp-n hangkártyája a win7-esével.
2012. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 2.9 Ghz igaz Dual Core. Erre cseréld ki és hidd el sírni fogsz milyen géped lesz.
2012. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a CCleanert én is használom. Honnan tudjam, hogy milyen folyamatokat szabad leállítani? Mert aztán lehet leállítok valami olyasmit, ami nagyon sokat használ, de nagyon fontos és leáll a gép :D
2012. aug. 14. 00:02
 9/10 anonim ***** válasza:
az összes olyan folyamat, hogy nem lassítja. Ha már olyan van ami 10%-ban használja az már nem a windows operációs programja.
2012. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


mindig van néha 1-2 ami pár százalékot használ de a többi 0

2012. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!