Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővítettem a ramom és kékhalál...

Bővítettem a ramom és kékhalál csak windows7 en miért?

Figyelt kérdés

Volt 1gb ramom vettem 2gb ramot beraktam így 3 gbramom van(2+1) windows 7 en kék halál van míg windows xp-n tökéletesen működik ki írja h 3gb ram meg minden.... külön működnek win7 en (amúgy eredetileg 2gb ramom volt úgy hogy 1+1 gb) Egyik kingmax másik kingston de mind2 800mhz es. Alaplaom p5gc-mx/1333

[link]



2012. aug. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Most feltetted megint. Akkor is azt mondom, hogy driver vagy az utoljára feltelepített program miatt van...
2012. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-.- biztos...
2012. aug. 11. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos csak a halál. Ezt írják erről a kékhalálról a hozzáértők a neten, csak én megkerestem neked...
2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cipi8 ***** válasza:
Mem test a memóriákra és ha végig megy hibátlanul akkor más hardver illetve progi csinálja! Okozhatja proci, Hdd, alaplap illetve más is nekem egyszer egy szar bluetooth csinállt ilyet azt hittem megőrülök mire ráleltem aki kis galádra.
2012. aug. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!