Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen cpu hűtőt vegyek...

Milyen cpu hűtőt vegyek tuningoláshoz?

Figyelt kérdés

Tuningolni szeretném a CPU-mat, már el is értem egy 0,5GHz-es gyorsulást, de most jelent pillanatban csak eddig tudom "tuningolni" mert melegszik... ígyis hogy teljes terhelés alatt ne melegejen fel 60C felé kell egy ventillátor (külön a cpu hűtő mellé)

Milyen hűtőt tudtok ajánlani egy AMD Phenom x4 955 Black Edition-re ?

Lehetőleg 20k környékén kéne de ink alatta kicsivel.

Olyan ami tényleg megéri az árát, jól hűt, júl vezeti a hűt, és nem egy erőmű hangjával felel meg.

Tudom hogy elég nagyra vágyó vagyok...de szerintem 20k-ért már lehet használhatót venni :D



2012. aug. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez most rettentően jó árban van.Kiváló a hűtése is.

2012. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom 20ezerért Notucha vagy mit gondoltál

nem kell olyan mert minek? +10ezer felár azért hogy 2-3fokal többet hütsön (talán!)

és gépedbe lehet belese férne valamért...

2012. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Komoly hogy csak 2-3 fokkal lenne lentebb a cpu ? Nemár...

Akkor mit javasoltok ? van 21.ért vízhűtés is, komplett (csak cpu hűtés) Corsair Hydro H70-es

És ez mennyivel többet hűtene ? Ez azért már gondolom jóval többet nem ?

2012. aug. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!