Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy kis...

Szeretnék venni egy kis méretű notebook-ot. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy notebook-ot. Ebben kérném a segítségetek :D Olyat szeretnék ami természetesen minél olcsóbb!

Arra használnám, hogy : --elmenjek vele valahova Pl. kávézóba és ott netezhessek

--felmenjek vele a Facebook-ra

-- főként Youtube-ot néznék

-- skype-olni szeretnék rajta sokat ( emiatt nem fontos, hogy legyen rajta kamera ha úgy olscóbb mert azt amúgy is külön használom)

-- meg hát valamelyik office is fusson rajta mert azt is használnom kéne!

--és néha néznék rajta filmet!

A lényeg hogy aránylag kis méretű legyen hogy könnyen hordozhassam, legyen rajta elég memória pár zenéhez, néhány képhez, és max. 3 filmhez!( ami nem tú sok szerintem, mivel sok fimet majd pendrive-ról néznék) a színe nekem teljesen mindegy tőlem piros is lehet. Meg lehet, hogy felesleges ide írni de legyen rajta WIFI vevő :D

REMÉLEM TUDTOK MAJD SEGÍTENI, KÖSZÖNÖM



2012. aug. 9. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az elvárásaidnak lényegében mindegyik ma kapható laptop megfelel, szóval válogass nyugodtan pénztárcádnak és ízlésednek megfelelően.


De talán ha megírod, hogy mennyit szeretnél/tudsz rászánni, akkor könnyebben tudunk segíteni.

2012. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Notebook vagy netbook?


Nem mindegy...

2012. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. kb 60-max. 75

2. Tudom -tudom :) én note-ra gondoltam mivel szerintem a netbook nem sokkal olcsóbb és ha kell hozzá vennem dvd-olvasót akkor kb. ugyan ott vagyunk. ( de ha esetleg olyan olcsón tudnál jót mutatni hogy ahhoz tudnék venni tartozékot, és még mindig jól járok akkor annak örülnék )

2012. aug. 9. 22:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Kell dvd olvasó is?Akkor ilyen kicsibe nem fogsz találni.
2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háááát, lényegében nem olyan fontos. Amit kell azt pendrive-on hozom viszam. Filmet is ( remélem úgy olcsóbb :-D )
2012. aug. 9. 23:09
 7/12 anonim válasza:
PROHARDVER fórumon segítenek összerakni (elméletben) ipon.hu (meg tudod rendelni és összerakják!!)
2012. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
(Szerelem, szex-ről jöttem xDD Légy boldog!)
2012. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
xDD :-D kössz ! ( bár egyszerûbb lenne egyben megvenni. Viszont ennek is utánananézek
2012. aug. 10. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi??

Note-netbookot nem szabadon választható alkatrészekből raknak össze. Csak készen kapható, ami cserélhető benne az a memória és háttértár (ezek se minden típusnál).

Fontos információ lemaradt, mekkora legyen a kijelző mérete?

2012. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!