Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Anyámnak kéne valami laptop/no...

Anyámnak kéne valami laptop/notebook amin elszórakozhat magának. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Szóval anyám már itt basztatja a fejemet, hogy vegyek neki valami laptopot/notebookot, mert sose tud idejönni a géphez (ha jönne, én vagyok itt). Mivel én a laptopokhoz/notebookokhoz nem igen értek a segítségeteket szeretném kérni. Olyan laptopot keresek, amit kb. ezekre használnának:

- sok hülye FACEBOOK JÁTÉKra (kiemelten anyám kérésére)

- minimáis irodai munkára (office 2007 azért fusson rajta).

- meg még talán YouTube-n lehessen vele videókat nézegetni.

- skype használata lehetséges legyen rajta.

- optikai meghajtója is legyen (nem tudom, hogy ezt meg kell e említenem, de azért jobb biztosra menni).


Nem feltétlenül kell, de előnyös ha van webcamera rajta (képet és hangot egyaránt tud közvetíteni másik fél számára).

Azt hiszem, hogy csak ennyi megkötés lenne. Nagyjából olyan 70-80 ezret adna ki anyám egy ilyen laptopra. Persze lehet ide-oda +/-, de jó lenne, ha nem nagyon térne el.



2012. aug. 9. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[link] ez egy király gép 75k ért.
2012. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előző által linkelt az egy Netbook nem notebook. Különbség a méret, az csak 10 collos képenyőjű, a normál laptop pedig 15,6. (Tehát a normál laptopnál 1/3-ával kisebb.)
2012. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viszont egy 15,6 os notebook, amin lehet normálisan csinálni a fent megemlített dolgokat, az 110k tól kezdődik.
2012. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ez már nem netbook, hanem NOTEBOOK, istenem...

2012. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy még jobb ez: [link]
2012. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt találtam minden benne van amit mondtál. [link]
2012. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
A hp jobb sztem, de mind1.
2012. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem nagy igény ez szinte mindegyik laptop tudja...

de webcam az szar képet csinál még a160e gépen is a 2mpixel, szóval ha anyira fontos vegyen külön 3eért :P

legolcsóbb gépek jók lesznek

2012. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is csak netbook, de jobb ennyiért újban nem jut eszembe. Windowst raktok rá "házilag", optikai meghajtó meg 2012-ben ablakon kidobott pénz extrára. Ha annyira CD-/DVD-t akar használni, berakja a gépbe és a tartalmát kiírja egy pendrivera.

2012. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszát!

# 6/9: Megrendelve.

2012. aug. 10. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!