Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Codegen tápegység tényleg...

A Codegen tápegység tényleg annyira rossz?

Figyelt kérdés

Én már 2-3 éve azt használom,tehát ezek szerint nagy mázlim volt hogy nem ment el a gépem


Miért is olyan rossz ez?A PC-k több mint fele garantáltan tönkre megy?


Nagyon nem szeretném ha hazavágná a gépemet úgyhogy nézek is egy új tápot azonban szeretnék véleményeket hallani erről a tápegységről,leginkább azzal kapcsolatban hogy miért vannak ennyire rossz véleménnyel az emberek róla?Hazavágott már sok gépet?Azért gyártják azt a tápot hogy új gépet kelljen vennie a szerencsétlen felhasználónak?


400W-os a tápom amúgy és gamer gép tehát nem szívesen hagyok a gépemben egy időzített bombát


De mi van ha a média manipulálja az embereket ilyen rémhírekkel csak azért hogy vegyenek másik tápot(ami több pénzt jelentene a PC iparnak)


2012. aug. 8. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
én is azt hallottam hogy elég szar a mercury-val együtt bár én nekem még nem volt ilyenem
2012. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
nem túl jó
2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Szar hatásfok, a ráírt és leadott teljesítmény közt van némi difi negatív irányba(12V-os ága névleges teljesítményéhez képest vicc), magasabb terhelésnél ingadozó feszek stb...


Itt is olvasható néhány érdekes hsz:

[link]

2012. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TOXIC. ***** válasza:
22%
Nekem 7 évig működött hiba nélkül egy 400-as.
2012. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Fél évig még remélem kibírja ez a táp,utánna veszek egy másikat mert nem úgy állok anyagilag,ha meg már veszek tápot akkor valami minőségit akarok venni nem valami olcsó 5000 forintos vackot


A probléma az hogy az én gépemet szakemberek rakták össze :/ Hát szép hogy ilyen tápot raktak bele,ha már ennyire drágák voltak bele az alkatrészek akkor igazán nem kellett volna pont egy ilyen tápot belerakni :/

2012. aug. 8. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Hy nekem 6 évig ment, aztán kiporoltam, azt nem akart forogni a venitllátora rendesen, sztem én basztam el valamit ha nem szedtem volna szét menne rendesen, mondjuk a túl poros Táp is veszélyes.
2012. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző voltam nem írtam azt hogy Codegen 400 Wattos táp
2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a szétszedés utánn romlott el amúgy előtte semmi baja nem volt csak kiakartam porolni,és utánna nem akart rendesen forogni a ventije.
2012. dec. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a pc-met kompresszorral fújom ki, és eddig semmi problémám nem volt, mercury tápegységet is szétszedtem kifújtam, semmi, most codegen van, és azt is szétszedtem kifújtam és semmi baja nincs!
2013. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TOXIC. ***** válasza:

A 7 évig működőt énis szétszedtem és újra összeraktam, beraktam egy másik értéktelen gépbe, és semmi baja nincs.

(értékesebb gép alá persze nem merném rakni) + a mit működtet, alig fogyaszt valamit, semmi túlhajtás, minden alapon van.

2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!